Наверх
Меню
Меню
Событие
09/12
Тетяна Забєліна. «Сила глини: залишаючи місце випадковості та недосконалості»
афиша 60х90.jpeg
афиша 60х90.jpeg

Тетяна Забєліна. «Сила глини: залишаючи місце випадковості та недосконалості»

Тетяна Забєліна

«Сила глини: залишаючи місце випадковості та недосконалості»

9-15.12.2019

 

9 грудня в галереї Triptych: Global Arts Workshop/Галерея Триптих буде презентовано персональний проект Тетяни Забєліної «Сила глини: залишаючи місце випадковості та недосконалості», де будуть експонуватися нові роботи автора.

 

Тетяна Забєліна відноситься до числа сучасних авторів української арт-сцени, які формують новий імідж напрямку кераміки в сучасному мистецтві. В її творчості присутні постійні експерименти з новими матеріалами, нестандартними формами, пошуком тем для самовираження. Такий підхід та бажання вийти за рамки формують унікальний почерк автора, надаючи керамічним роботам контемпорального звучання.

 

В основу проекту покладено ідею свободи, конфлікту та самовираження матеріалу, його шлях від задуму до готового об’єкту. Автор лише уважно прислухається до матеріалу, допомагаючи йому самоствердитися, прийняти органічний, невимушений, живий обрис. Форма скульптури – це висловлення матеріалу, вигляд, який він приймає, піддаючись органіці думки і тактильному контакту з боку його творця.

 

Тетяна Забєліна, автор проекту:

«Народження… дитини, митця, творчого проекту – це безкомпромісний акт виходу накопиченої енергії. Символічно, що презентація мого дебютного персонального проекту відбудеться в мій День Народження. Це новий початок – як у творчому, так і в персональному сенсах».

 

Дар’я Біленко, куратор проекту:  

«Форми скульптур, які презентовані на виставці – це візуальна фантасмагорія. Дехто побачить в об’єктах предмет інтер’єру, а дехто надихнеться фантастичними формами та домалює в уяві цілу історію. Сприйняття скульптур Тетяни Забєліної – це в першу чергу про гру уяви, свободу думки та визволення свідомості. Свобода інтерпретацій вітається, і навіть більше – заохочується. Адже саме свобода, відкритість, відсутність рамок та кордонів – основа енергії творення, яка закладена в ці об’єкти. Автору властиві такі ж особистісні риси характеру, які вона трансформує та передає через тактильний контакт своїм роботам».

 

Про автора

Сучасна українська художниця-кераміст. Народилася 9 грудня 1972 року в Києві. ЇЇ бекграунд та творчий досвід, як і в кожного автора, нараховує багато експериментів з технікою, години спроб, моменти невдач та успіху. Протягом минулого - 2019 року Тетяна брала участь у різних заходах (фестивалі, шоу-руми, виставки, майстер-клас тощо), що стосуються світу кераміки, а її художні твори здобули визнання громадськості та експертів. Найцікавіші: фестиваль сучасної кераміки «ЦеГлина» місто Київ-Україна 2019; Міжнародна бієнале кераміки в місті Опішні - Україна 2019; Виставка «Просто порцеляна» місто Київ - Україна 2019; Виставка секції декоративно-прикладного мистецтва, місто Київ-Україна 2019, присвячена «Дню незалежності України», організована Національним альянсом художників України; Виставка членів Арт-клубу Школи сучасної кераміки, Київ, Україна 2019; Виставка ZOO ZOOM (зооморфна пластика в сучасній кераміці). Вона продовжує вдосконалювати свої навички та погляд на сучасні тенденції та вимоги до кераміки та стає впевненим представником Української Керамічної школи.

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **