Наверх
Меню
Меню
Новость
22/12
ВТОРГНЕННЯ Юрій Мусатов
79985004_2739656119437302_7892703598465777664_o (1).jpg
79985004_2739656119437302_7892703598465777664_o (1).jpg

ВТОРГНЕННЯ Юрій Мусатов

ВТОРГНЕННЯ

Юрій Мусатов

19.12 31.12.2019

 

Київська галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє «ВТОРГНЕННЯ» мультимедійну інсталяцію українського сучасного митця ЮРІЯ МУСАТОВА. Неординарний проект поєднує скульптуру, живопис та звукову інсталяцію. Він встановлює зв’язок між античною скульптурною традицією бюстів на постаментах і футуристичними образами марсіан на літаючих тарілках, які міцно вкоренились у колективній уяві з часів ядерного протистояння другої половини ХХ століття.

«Прибулець» Юрія Мусатова – візуальна метафора інакшості, маніфест креативної особистості. Кожна людина, кожен внутрішній світ – особливий. І образ прибульця, людини «не з цієї планети», є найбільш розповсюдженим, коли ми хочемо дати характеристику когось, хто відрізняється від усередненого загальноприйнятого соціального образу. Інколи творчим людям доводиться стикатися з подібним несприйняттям, що провокує відсторонене світовідчуття (згадаємо пісню Стінга ‘Englishman In New York’: «I’m an alien, I’m a legal alien...»). 

Для митця Юрія Мусатова проект має особисте значення: «У кожному з нас живе безліч різних образів, які під впливом обставин можуть знаходити "вихід", змінюючи нашу поведінку і навіть зовнішні прояви. У кожному з нас є незвідана частинка – прибулець, з яким ми живемо та співіснуємо. Це проект про кожного з нас, у тій чи іншій мірі».

Директорка галереї Мирослава Хартмонд про перше знайомство з проектом: «”Вторгнення” в наш арт-простір почалось у червні цього року, коли виставку фотографій з особистого архіву Г.Р. Ґіґера відвідав прибулець Юрія Мусатова. Це символічно, тому що Ґіґер створив образ «чужого» для однойменного фільму, якому виповнилось 40 років. Попри свою схожість на антропоморфні створіння уфологічного пантеону, в їх витонченій пластиці та безмежній варіації кольорів, форм і матеріалів не складно впізнати руку видатного українського митця».

 

Юрій Мусатов – український сучасний митець, найбільш відомий своїми керамічними творіннями. Народився у 1981 році в м. Конотоп Сумської області, Україна. 2008 року закінчив Львівську національну академію мистецтв, факультет декоративно-прикладного мистецтва, відділення художньої кераміки. Член Національної спілки художників України (НСХУ), член Міжнародної академії кераміки в Женеві (IAC). Постійний учасник персональних і групових виставок, мистецьких проектів, симпозіумів, бієнале кераміки та резиденцій в Україні, Іспанії, Італії, Китаї, Латвії, Молдові, Південній Кореї, Польщі, Португалії, Румунії, Словенії, США, Таїланді, Туреччині, Угорщині, Швейцарії. Живе та працює в Києві. 

Triptych: Global Arts Workshop провідна українська галерея сучасного мистецтва, розташована в самому серці Києва. З 1988 року представляє найкращі приклади українського живопису, скульптури і фотографії в одному з історичних будинків «українського Монмартра» Андріївського узвозу. Наша креативна місія будувати мости між Україною та світом завдяки нашій різноманітній культурній програмі, що включає виставки українських і зарубіжних митців, лекції, конференції, воркшопи, покази фільмів, а також дослідницьку і видавницьку діяльність.

Звуковий супровід проекта «ВТОРГНЕННЯ» від Еріка Шведа.

Презентація проекту відбулася о 19.00 у четвер 19 грудня 2019 року.

Виставка діятиме з 19 по 31 грудня 2019, пн-сб 11.00-19.00 (31.12 до 14.00), вхід вільний.

Triptych: Global Arts Workshop 

Андріївський узвіз, 34, м. Київ, Україна

 

 

 

комментарии
ТОП Новость
16/05

Минулого року було проведено восьмий конкурс для молодих українських художників та художниць (МУХі), який супроводжувався паралельною програмою, форумом – Середовище. В рамках форуму команда ...

25/04

23 квітня 2022 року на 59-ій Венеційській бієнале сучасного мистецтва в Українському павільйоні було представлено мистецький проєкт «Фонтан виснаження. Висока вода».   Проєкт "Фонтан ...

Календарь
20/05

ЦСМ "Білий Світ" повертається до виконання своїх планів, перерваних війною. 20 травня у ньому відкриється довгоочікувана виставка левкасних мініатюр – художніх робіт, створених учасниками ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **