Наверх
Меню
Меню
Новость
23/12
Персональний проект Івана Світличного «Grammar. Fix.»
GRAMMAR_FIX_Ivan_Svitlychnyi.jpg
GRAMMAR_FIX_Ivan_Svitlychnyi.jpg

Персональний проект Івана Світличного «Grammar. Fix.»

GRAMMAR. FIX.

20.12.2019 - 26.01.2020
 

Voloshyn Gallery представляє персональний проект «Grammar. Fix.» Івана Світличного.

Констатуючи, що наразі перед людством постають непередбачені задачі, автор працює в площині таких питань: Що визначатиме статус твору мистецтва та становитиме нову візуальність у майбутньому? Яким буде наше сприйняття навколишнього середовища? Якими будуть нові пріоритети? Ці питання він прагне вирішити через серію проєктів, фіналом яких має стати перфоманс.

Інсталяція «Grammar.Fix.» є проміжною ланкою в цій серії та послідовним продовженням проєкту «Script», що було представлено в PinchukArtCentre у 2018 році. В роботі «Script» автор зосереджувався на накопиченні даних для створення сценарію майбутнього перфомансу, тоді як в проєкті «Grammar.Fix.» Світличний опрацьовує ці дані. Фокусуючись на розпізнаванні частин візуальної мови, в інсталяції «Grammar.Fix.» автор використовує графічні малюнки та нові медіа — світло, звук й відео.

Проєкт створено у 2019 році та експонується вперше.

Іван Світличний народився у 1988 році у Харкові. У 2012 році закінчив Харківську державну академію дизайну та мистецтв (факультет станкової та монументальної скульптури). У 2010 році став засновником і куратором творчого експозиційного центру TEЦ (Харків), а в 2013 році – співзасновником експозиційного середовища Shuhliada – платформи для підтримки незалежних мистецьких проєктів. З 2015 року – учасник «Інституції нестабільних думок».

Світличний брав участь у Венеційській бієнале в рамках проєкту «Парламент» (Український павільйон, 2017 рік). Учасник фестивалю мистецтва та цифрової культури transmediale Vorspiel 2018 року. У різні роки був номінантом премії Pinchuk Art Prize.

 

У 2018 році Світличний став володарем Премії ім. Казимира Малевича.

Роботи автора є в колекціях Національного художнього музею України, Cittadellarte-Fondazi- one Pistoletto, а також у приватних колекціях.

Нині автор живе та працює у Києві.

 

 

Адреса галереї: Voloshyn Gallery (м. Київ, вул. Терещенківська, 13, вхід в арку 2-й двір)

комментарии
ТОП Новость
28/10

За декілька днів, з 29 по 31 жовтня, ми побачимо найгучніші виставкові події року! Дати подорожі сплановані так, щоб ви змогли охопити всі важливі культурні події. Запрошуємо приєднатися! ПРОГРАМА ТУРУ Перший ...

Календарь
11/11

МУХі 2021 Організатор: Щербенко Арт Центр.   Проєкт МУХі 2021 – восьма виставка фіналістів та фіналісток конкурсу для молодих українських художників та художниць з різних куточків ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **