Наверх
Меню
Меню
Событие
25/12
Різдвяний концерт в Музеї Івана Гончара
?????????_??? церт_Подія.jpeg
?????????_??? церт_Подія.jpeg

Різдвяний концерт в Музеї Івана Гончара

Різдвяний концерт в Музеї Івана Гончара

 

25 грудня, в день новонародження Світу молодий київський гурт Щука-Риба та автентичний гурт с.Козацьке запрошують на Різдвяний концерт до Музею Івана Гончара.

На свято Різдва небо і земля єднаються у торжестві та радості. Сповіщають та несуть її світу колядники. Саме у колядних піснях найбільше проявлений Дух традиційного Різдва. Більше 1000 років вони звучать на нашій землі. 

25 грудня в Музеї Івана Гончара відбудеться концерт “Різдво. Традиційний спів Наддніпрянщини та Лівобережжя”.

Учасники гурту Щука-Риба заспівають колядки зі Слобожанщини, Наддніпрянщини та Східного Поділля. Автентичне звучання традиції Лівобережжя, що збережена до сьогодення, презентує гурт із села Козацьке Чернігівської області.

Величальні та побажальні, для родини, для вдови, для господаря, для господині, для дівчини, для хлопця – як і годиться за традицією, для усіх будуть звучати адресні пісні. Давні візуальні образи у поєднанні з голосом та відкритими серцями слухачів сотворять справжнє Свято народження Світу.

Початок концерту 25 грудня о 19:00

Адреса: Музей Івана Гончара (Київ, вулиця Лаврська, 19)

 

Більше про гурти:

Учасниці фольклорного гурту села Козацьке (Чернігівська область) - носії автентичного співу. Гурт виступає вже майже 40 років. Представляли українське багатоголосся як в Україні, так і за кордоном на найбільших етно-фестивалях. Учасниці проекту “Polyphony”. 

“Щука-Риба” – молодіжний фольклорний гурт з Києва, що утворився при НЦНК Музей Івана Гончара наприкінці 2018 року. У їхньому репертуарі ніякої води, тільки соковита українська автентика: ліричні, жартівливі та обрядові пісні переважно з центральних регіонів України (Черкащина, Полтавщина, Поділля). Учасники гурту - фольклористи з різним досвідом співу у різноманітних гуртах, що об'єдналися спільною метою - вивести на новий етап вторинне виконання автентичної пісні, яке було б доступним та зрозумілим для молоді, а також активно застосовувати фольклорну традицію у сучасному мистецтві.

Щука-риба —  дуже давній фольклорний образ. Він зустрічається в архаїчних колядках та щедрівках, весільних піснях, баладах, а також казках і замовляннях. Риба у фольклорі наділена потужним символізмом, починаючи від символу зародження життя, і до символів християнських.

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **