Наверх
Меню
Меню
Событие
24/12
У Білій Церкві відкривається нова галерея сучасного мистецтва
афіша сакральне web.jpeg
афіша сакральне web.jpeg

У Білій Церкві відкривається нова галерея сучасного мистецтва

У Білій Церкві відкривається нова галерея сучасного мистецтва

 

Найбільше місто Київщини – Біла Церква - давно потребувало власного культурно-мистецького центру, який би транслював сучасні тенденції українського та зарубіжного мистецтва. Таким простором стане галерея «Бункермуз БЦ», яка розпочне роботу вже 24 грудня о 19:00.

Дуже символічно, що у переддень Різдва, тут відкриють виставку сучасної ікони з пленеру «Замлиння», який проходить на Волині щорічно з 2010 року.

«Галерея «Бункермуз БЦ» ставить за мету проявлення нових імен в арт-середовищі та презентувати актуальні мистецькі проєкти. Однак розпочати ми хотіли виставкою, яка буде комфортною для білоцерківців. До того ж, місто завдячує своєму минулому розвитку шляхетській родині Браніцьких, яка має польське коріння. Ми вирішили, що буде доброю ідеєю показати тут твори польських та українських митців. Ми сподіваємося, що модерновий сакральний живопис зацікавить як молодь, так і консервативне старше покоління, адже він завжди говорить на вічну тему – пошук істини», - кажуть кураторки галереї Марічка Юрчак і Дарина Ковальська.

Для глибшого занурення у споглядання образів на стінах і власного «я» на відкриття запросили одного з кращих джазових саксофоністів України Михайла Балога з його електронним проєктом MANU. Cпеціально для події львівський музикант підготував ембіент-програму з елементами духовної музики.

Цікаво, що успішний заклад з такою назвою вже понад шість років діє у Тернополі. Співвласники вирішили екстраполювати свій досвід розвитку культури загалом і ресторанно-барної культури зокрема з одного провінційного міста на інше. Тернопіль та Біла Церква практично однакові за площею та кількістю населення, однак ці міста мають відмінні культурні ландшафти і контексти – що становить складність і цікавість для організаторів. 

«З іншої сторони, ми як «Бункермуз» маємо вже завойовану довіру в колі активістів культури, налагоджені контакти з митцями, тому галерея у Білій Церкві сприятиме діалогу між західним та центральним регіонами України й артистами з-за кордону», - переконана Марічка.

Нова галерея працюватиме щодня з 17:00 у самому центрі міста, у лівому крилі готелю «Київ» на Торговій площі 3/2. Вже після нового року тут відкриється однойменний бар і ресторан. Окрім зміни експозиції щотритижні, тут регулярно відбуватимуться різні події – джазові концерти та квартирники, майстер-класи, лекторії і презентації. 

Вхід на виставки – вільний.

 

комментарии
Календарь
29/10

Мистецтво без кордонів: Український Арт проєкт «RE:CREATION» в Салоніках З 29 жовтня по 14 листопада виставка Українського Арт проєкту «RE:CREATION» відбудеться в галереї «Govedarou ...

29/10

З 29 жовтня по 12 листопада в Spivakovska ART: EGO gallery буде проходити виставка «ПОП-project» фотохудожниці Ніни Тарашкевич. Ніна почала свою арт-кар'єру в 2015 році. Тоді вона ще ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **