Наверх
Меню
Меню
Событие
30/01
ІРИНА ОНОПЕНКО. BREAK THE SILENCE
IMG_4263s.jpg
IMG_4263s.jpg

ІРИНА ОНОПЕНКО. BREAK THE SILENCE

 ІРИНА ОНОПЕНКО. BREAK THE SILENCE

30.01 – 13.02.2020

30 січня в Spivakovska ART:EGO gallery буде презентовано непересічний арт-проект «Break the silence» художниці Ірини Онопенко. Експозиція виставки буде включати в себе живопис – нові роботи художниці, які були створені протягом останнього року.

Мистецтво, яке базується на відчуттях і емоціях завжди вважалося самим щирим і чесним. Презентуючи новий проект, художниця Ірина Онопенко усвідомлено постає перед публікою емоційно незахищеною, повністю відкритою до будь-якої реакції глядача. Для Ірини Онопенко, як для істинної художниці, важливий безперервний діалог з глядачем, в якому вона хоче достукатися до умів і сердець, підштовхнути людей до роздумів. Незважаючи на провокаційний характер деяких робіт, в них закладена енергія емоційного пацифізму, творення й гармонії, виражена часом приголомшливими візуальними образами.

 

Ірина Онопенко, художниця:

«Твір мистецтва - це наші емоції!  У роботах сучасних авторів завжди закодований прихований сенс в унікальній, авторській візуальній мові.  Моє мистецтво про емоції, про розширення меж сприйняття, меж свідомості. Мистецтво служить для трансляції ідей, адже воно є рефлексією на реальність і відображає емоції і переживання художника.  У новий проект «Break the silence» я вклала багато особистих емоцій і досвіду. Тому я вірю, що мені вдасться наблизити глядача до нових психологічних інсайтів, усвідомлень і вражень».

Ми, люди, починаємо рости і розвиватися саме завдяки втратам, які ми переносимо. Будь-яка травма або хворобливе переживання, яке зачепило нас емоційно, залишає свій слід. У процесі створення своїх робіт, Ірина Онопенко прийшла до звільнення від зовнішніх адаптаційних масок, фальшивих ідентичностей, які нав'язані кожному з нас соціумом або обставинами. Це дозволило їй відкрити своє істинне «Я», звільнившись від страхів та упереджень. А пережиті біль і страждання привели її до пізнання істини, до трансформацій і переосмислення в її внутрішньому світі. 

 

Дар’я Біленко, куратор проекту:

«Страх - це людські кайдани, і тільки лише позбувшись їх, ми можемо пізнати радість життя в повній мірі. Потрібно позбавлятися усього, що заважає насолоджуватися повнотою, гармонією і внутрішніми можливостями, які закладені в нас як ресурс. Ось чому варто прийти і подивитися виставку Ірини, адже її роботи служать емоційним провідником між нашим сприйняттям світу і істинними внутрішніми бажаннями. Це мистецтво, яке підштовхує глядача до чесного діалогу з самим собою - позбувшись від страхів і упереджень, ми стаємо самими собою.  Приходьте на виставку, і дозвольте мистецтву Вам в цьому допомогти!».

Виставка «Break the silence» стане для художниці символічною подією – підсумком внутрішніх трансформацій і оновлень, якими вона готова ділитися з глядачем за допомогою своєї творчості. 

 

 Ірина Онопенко – українська художниця. Переможець Всеукраїнського конкурсу в номінації «Жінка третього тисячоліття» в підтримку культурної інтеграції молоді. З вересня 2019 р. навчається в Академії художнього бізнесу. Картини Ірини Онопенко були презентовані на численних виставках в Україні, а також знаходяться у приватних колекціях в Україні, Іспанії, Італії, Греції, Молдові, Румунії та Литві.

 

Відкриття виставки: 30 січня о 19:00. Вхід за запрошенням.

Експозиція виставки: 31.01 – 13.01.2020 з 11:00 до 19:00 щодня. Вхід вільний.

Адреса: Spivakovska ART:EGO gallery. м. Київ, вул. Саксаганського, 59Б.

 

комментарии
Календарь
29/09

У ЦСМ «Білий Світ» пройде виставка-дослідження київської літографії за участі 17 митців. Організатори виставки представлять каталог київської літографії, випущений спеціально до цього проєкту. Ідея ...

29/09

“3D. Sculpture Vector” Виставка лауреатів Всеукраїнської трієнале скульптури 2020 29 вересня 2020 року запрошуємо на зустріч зі скульпторами-лауреатами цьогорічної Всеукраїнської трієнале ...

30/09

З 30 вересня по 9 жовтня в Spivakovska ART:EGO gallery буде проходити виставка «У потоці внутрішнього світла» художниці Каті Дудник. Катерина - Член Ізмаїльської Спілки Художників і молодіжного ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **