Наверх
Меню
Меню
Событие
06/02
COSMOGENESIS | Kazuaki Hayakawa
Изображение сделано 05.02.20 в 11.57.jpg
Изображение сделано 05.02.20 в 11.57.jpg

КОСМОГЕНЕЗ | Кадзуакі Хаякава

Київська галерея Triptych: Global Arts Workshop та Посольство Японії в Україні представляє «КОСМОГЕНЕЗ» – виставку японського митця Кадзуакі Хаякави. Немов маленькі галактики, спіймані у склі, високотехнологічні мініатюри закликають глядача доторкнутись до таємниць світобудови та відкрити безмежність у собі.

Для митця Кадзуакі Хаякави творчий процес є вираженням його філософських переконань:

«Я лежу на землі і дивлюсь як наді мною розгортається безмежність всесвіту, відчуваючи, ніби я бачу там самого себе. Я припускаю, що таке відчуття є наслідком східного світогляду, яке глибоко викарбувано в мені, світогляду, побудованому на вірі в існування не тільки зовнішнього всесвіту, але й внутрішнього всесвіту, що існує всередині кожної людини.

Виплавляючи надпрозоре скло за високих температур і створюючи кольори й візерунки з таких природніх матеріалів, як золото і срібло, я зображую всесвіт у склі. Завдяки заломленню світла, безмежний світ схоплений у малому предметі. Я вірю, що саме дивлячись на всесвіт зверху, можна відкрити для себе нові точки зору».

Директорка галереї Мирослава Хартмонд про виставку: «Ми раді відкрити галерейну програму в новому десятилітті культурно- дипломатичним проектом, що дає можливість познайомитись з сучасною візуальною культурою Японії. Твори Кадзуакі Хаякави поєднують інноваційні технології та традиційні тенети, завдяки яким сучасна людина не втрачає зв’язок з мудрістю попередніх поколінь».

 

Кадзуакі Хаякава (Kazuaki Hayakawa) – японський сучасний художник-скляр. Народився у 1983 році в Нагано, мальовничому гірському храмовому місті серця Японії. У 2006 році став учнем Ямато Ішіоки и студії ‘INORI Glass’ і започаткував власну майстерню скла ‘SowGLASS’. У 2009 році взяв участь у художньому обміні в м. Портленд, штат Орегон (США). З 2014 року живе і працює в м. Гамм, Німеччина, де відкрив студію художнього скла у 2015 році.

Вибрані виставки:

2013 ‘Dynamic Space’, персональна виставка, Shigakogen Roman Museum, м. Нагано, Японія; 2015 ‘Encapsulated Space’, персональна виставка, Azumino Arthills Museum, м. Нагано, Японія; 2015 MKG Art Fair, Museum fur Kunst und Gewerbe, м. Гамбург, Німеччина;
2016 EUNIQUE 2016 Art and Design Fair, м. Карлсруе, Німеччина;

2018 ‘Journey to Inner Space’, персональна виставка, Azumino Arthills Museum, м. Нагано, Японія.

 

Triptych: Global Arts Workshop – провідна українська галерея сучасного мистецтва, розташована в самому серці Києва. З 1988 року представляє найкращі приклади українського живопису, скульптури і фотографії в одному з історичних будинків «українського Монмартра» Андріївського узвозу. Наша креативна місія – будувати мости між Україною та світом завдяки нашій різноманітній культурній програмі, що включає виставки українських і зарубіжних митців, лекції, конференції, воркшопи, покази фільмів, а також дослідницьку і видавницьку діяльність.

Виставка діятиме з 6 по 19 лютого 2020 року, пн-сб 11.00-19.00, вхід вільний.
Презентація проекту відбудеться о 15.00 у четвер 6 лютого 2020.
Ar st Talk о 17.00 у п’ятницю 7 лютого 2020 року, участь вільна за попередньою реєстрацією.

 

комментарии
Календарь
04/06

ЦСМ «Білий Світ» відкриває першу виставку після карантину. З 4 по 23 червня в галереї діятиме виставка графічних та живописних робіт Володимира Подлевського. Відкриття відбудеться протягом ...

04/06

Щербенко Арт Центр презентує персональний виставковий проєкт майстра абстрактного живопису Миколи Кривенка «Рожевий тукан на світанку», куди увійшла серія його непредметних полотен та бронзова ...

04/06

Art People. Space приглашает прослушать лекцию «Футуризм. Кубофутуризм в Украине». «Футуризм. Кубофутуризм в Украине» - седьмая лекция Базового курса по истории ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **