Наверх
Меню
Меню
Событие
18/02
В київській Галереї 83 буде представлено відразу два проекти
poster vertical 600х1300+.jpg
poster vertical 600х1300+.jpg

В київській Галереї 83 буде представлено відразу два проекти

GALLERY 83 ПРЕЗЕНТУЄ ОДНОЧАСНО ДВА ПРОЕКТИ:
УКРАЇНСЬКИЙ ОБМІН ПРИНТАМИ #4

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ОЛЕКСАНДРИ ВАЛЬЧУК «САД ГРАВЮР»

 

18 лютого в київській Галереї 83 буде представлено відразу два проекти: фінальна виставка робіт учасників Українського обміну принтами та персональна виставка “Сад гравюр” одеської художниці Олександри Вальчук, яка є постійною учасницею Обміну. 

 

У білій залі галереї експонуватимуться 60 мініпринтів, створених учасниками Українського Обміну Принтами, який пройшов вже вчетверте. Цього року в ньому взяли участь художники з України, Італії, Австрії, Іспанії, США та Індії. Обмін малими формами графіки є доволі популярним та розповсюдженим форматом у мистецькому світу як чудова нагода обміну авторськими техніками та досвідом серед майстрів графіки. В Україні він є ініціативою Іри Гвоздик – художниці, засновниці Gallery 83 та майстерні НАПАПЕРІ. 

Суть Обміну полягає в тому, що художник надсилає лімітований тираж відтисків, створених спеціально для обміну. Всі роботи учасників мають бути заданого розміру. Дозволяється використовувати будь-які відомі техніки ручного друку. Організатор обміну, майстерня НАПАПЕРІ, залишає 2 естампи (відбитки) для архіву та виставки-продажу, інша частина тиражу способом вибіркового жеребу повертається учасникам. Таким чином, кожний учасник по завершенню обміну має у власній колекції роботи своїх колег. Беручи участь в подібних обмінах по всьому світу, художник має унікальну можливість зібрати вдома власну колекцію оригінальних робіт.

Презентовані кожний власним твором у рамках виставки, мистці ніби створюють віртуальний проект, де спільним є лише вид мистецтва - станкова графіка. В одному просторі можна буде побачити і вираження професійних навичок, і відсилки до історії, і претензію на актуальність, і шанобу до власної традиції, і потяг до інтимних переживань. 

Паралельно, в рамках фінальної виставки Обміну буде презентовано персональний проект “Сад гравюр” Олександри Вальчук. Художниця створила серію гравюр із зображеннями рослин, які відбиралися за двома параметрами. Вони мали рости в Одеському Ботанічному Саду, або на вулицях рідного міста. “У виставки є кілька цілей,- розповідає Олександра. Перша- естетична. Друга- освітня- познайомити глядача з технікою ручного друку та звернути увагу на те, що всі рослини, які ми бачимо на вулицях Одеси, є привезеними сюди з різних куточків світу не більше двох сторічь тому”.

Протягом виставки робіт Обміну Принтами доброю традицією стало проведення благодійних заходів, на яких ми збираємо кошти діткам, що потребують нашої з вами підтримки. Цей раз не став виключенням і кошти з продажу оригінальних естампів (офорти, гравюри, літографії, монотипії) підуть на потреби Рівненського обласного спеціалізованого будинку дитини. 

 

Відкриття виставки: 18 лютого о 19:00. Вхід вільний

Адреса: GALLERY 83. Вул. Тарасівська, 3а

Тривалість виставки: 18.02 – 1.03.2020

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **