Наверх
Меню
Меню
Событие
25/02
Арт-проект «ПОГЛЯД КРІЗЬ ЛАШТУНКИ»
86222985_2715760988459560_1306426144026787840_o.jpg
86222985_2715760988459560_1306426144026787840_o.jpg

Арт-проект «ПОГЛЯД КРІЗЬ ЛАШТУНКИ»

МВЦ Музею історії міста Києва та Українська асоціація жіночих досліджень в мистецтві (UAFRA) представляють арт-проект «ПОГЛЯД КРІЗЬ ЛАШТУНКИ»

Українська асоціація жіночих досліджень в мистецтві (УАФРА) представляє кураторський арт-проект Ірини Акімової «Погляд з-за лаштунків». Проект пропонує поглянути на наше життя крізь призму шекспірівських рядків: «Весь світ - театр. У ньому жінки, чоловіки - усі актори ...».  Актори на сцені ведуть нас у вигадані світи, пропонуючи співпереживати сюжету п'єси. Ми - вдячні глядачі - з щирим інтересом спостерігаємо їх дійство на театральних підмостках, пізнаючи в героях своїх знайомих або себе і приймаючи фінал із задоволенням або філософської усмішкою. За стінами театру, в реальному житті ми граємо свої ролі в родині, на роботі, в суспільстві. Творимо і вигадуємо власні історії. У щоденному театрі життя змішуються вигадка і реальність. Ми хочемо головних ролей, але нерідко залишаємося в масовці. І шукаємо своє місце в складній п'єсі під назвою «життя».

Давайте поглянемо з-за лаштунків на сцену життя і в глядацький зал. Які вони - актори, з якими ми стикаємося в нашому житті? Як глядачі сприймають театральні історії і акторів, мінливих разом з роллю? Чим живе глядацький зал, в якому кожен глядач грає власну роль? Як нам вдається в житті одночасно грати дві ролі - глядача і актора? Які маски і навіщо ми надягаємо на себе в реальному житті? Де проходить тонка грань між грою і реальними почуттями? Як змінюються наші власні ролі в залежності від зовнішніх обставин і нашого становлення як особистості?

У цій філософській розмові беруть участь двадцять три сучасні українські та іноземні художниці, які добре знайомі українській та зарубіжній публіці. На виставці представлено живопис, інсталяції, фото- та відео-арт, колаж та перформанс. На глядача чекає знайомство с жіночим поглядом сучасних мисткинь на складну систему людських відносин із несподіваними трактуваннями, емоційними діалогами, тонкою іронією та щирими роздумами. 

Учасниці проекту: Rodnikoff Irina, Абрамова Маріанна, Адкозалова Вікторія, Акімова Ірина, Бітаєва Анна, Василенко Таня, Ворона Ірина, Давиденко Людмила, Іващенко Дар'я, Кондратюк Олена, Кузьмічова Валентина, Литовченко Паула, Луговская Анна, Мельникова Ольга, Павліченко Світлана, Петренко-Літвінова Наталія, Плавун Валентина, Пуханова Лариса, Рондяк Ольга, Стрижко Наталія, Федоришин Наталія, Чепелик Оксана, Шимко Таня.

Куратор проекту - Ірина Акімова 

Координатор – Мирослава Якимчук.

 

Відкриття виставки –  25 лютого о 18.30

Адреса: МВЦ Музею історії Києва (вул. Б. Хмельницького, 7).

Тривалість: 25.02.2020 – 09.03.2020

 

 

 

 

комментарии
Календарь
06/03

Галерея сучасного мистецтва Триптих Арт представляє виставку  емалей Оксани Стратійчук (Україна) та живопису Володимира Зленка (Білорусь) КОРОТКА ЗУСТРІЧ «Коротка зустріч» ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **