Наверх
Меню
Меню
Новость
22/02
«Мистецтво взаємодії» на бізнес-форумі Level Up Ukraine 2020
IMG_7263.jpg
IMG_7263.jpg

«Мистецтво взаємодії» на бізнес-форумі Level Up Ukraine 2020

Мистецтво взаємодії: на бізнес-форумі Level Up Ukraine 2020 митці візуалізували бачення кооперації бізнеса, влади та суспільства.

21 лютого у КВЦ «Парковий» пройшов бізнес-форум Level Up Ukraine 2020, який у 4-ий раз зібрав у Києві авторитетних спікерів, представників влади, бізнесу та великих бізнес-спільнот. Головна тема форуму у 2020 році — принципи створення більшого. Level UP Ukraine виступає платформою для розвитку екосистеми, де влада, бізнес і суспільство розробляють умови, які призводять до реальних дій в Україні. 

 

Родзинкою цьогорічного бізнес-форуму став арт-проект «Мистецтво взаємодії», створений молодими авторами, що представили своє уявлення про кооперацію бізнесу, влади та суспільства.

Арт-учасники Level Up Ukraine 2020:

Богомаз Олександр 

Боднар Сергій 

Лесенко Ігор (Gora LI) та Кострикіна Євгенія  (Kostry Kina) 

Такiров Тимур 

Тарасенко Дмитро

 

Богомаз Олександр представив інсталяцію «Про закономірності художньо-візуального сприйняття». Думки автора про сприйняття мистецтва: «Зазвичай ми сприймаємо мистецтво (картину) дуже поверхово, свідомо зчитуємо лише верхній візуальний шар, колір, пластику, вирази облич. Навіть не здогадуємося, що стан, або сенс, емоційне забарвлення картини криється насамперед в композиційній схемі, яка зчитується нашою підсвідомістю. Саме чітко сформована композиційна схема створює той чи інший стан картини. Інсталяція «Про закономірності художньо-візуального сприйняття» передбачає розкриття цих принципів. Ознайомлення з принципами композиції крізь аналіз картин художників Рннього Відродження Джотто, Учелло. А також приклади основних композиційних схем та законів, зонування картинної площини, принципи руху тощо». 

 

Боднар Сергій - автор живописної роботи «Куб»: «Влада, суспільство, бізнес - усі розташовані у своїй площині та на одному кубі. Фігури завжди можуть змінити площину або взагалі - залишити куб. Фігури вбирають у себе різні кольори, бо не існує добрих чи злих, є вчинки, котрі забарвлюють нас».

 

Лесенко Ігор (Gora LI) спільно з Кострикіною Євгенією (Kostry Kina) представили інсталяцію під назвою «Спадок».  Автори про свою роботу: «В інсталяції ми метафорично викривлюємо та деформуємо історичне минуле, створюючи гіперболізовану дійсність. Одна з тем інсталяції - тема ідентичності та власної приналежності. Уміння створювати цілісне майбутнє, спираючись на минуле.

Рушник, як святий символ та обрядовий елемент. Рушник, яким вкриває Пресвята Богородиця. Водночас це й елемент спекуляції з боку суспільства.

Символ вирваної з контексту історії для спотворювання та використання у корисливих цілях, без ії осмислення та інтерпретації.

Перенесення візерунку рушника, українського ремісництва, на полотно чорнилами є актом тиражування та деформації історії народу.

Лейтмотивом інсталяції стала тема взаємодії: мистецтва, соціуму, політики та бізнесу. Тому для створення нашого проекту ми  балансували між цими на перший погляд різними але залежними одне від одного світами».

 

Такiров Тимур - автор живописної роботи «Еволюція сучасного життя»: «Мова йде про життя в даний час. Як показано на картині: село в занепаді, місто розвалюється, люди бідують. А одиниці (в даному випадку це царьок в центрі полотна) чудово живуть і їм ще звичайні люди прислуговують».

 

Тарасенко Дмитро - автор диптиху «Мі (ч) тальник»: «Ідея, що прийшла під час відпочинку на берегах Південної Пальміри, спостерігаючи за пісочними замками, іграми дітей та запуском трендових літачків з пінопласту. Спостерігаючи за дитячою безтурботністю, яких на той момент цікавлять лише дальність та успішність польоту їх літального апарату. Споглядаючи за їх пластичними позами, що нагадують античних куросів, канонічних Дорифора і Дискобола, приходить розуміння родовідної метальника літачків. Завмираючи на мить , акумулюють в собі імпульс енергії, який згодом кінетично передадуть своєму снаряду. Дивлячись на всю цю картину, можна провести паралель з бізнесом, владою, та суспільством. Хлопчик з літачком, як триєдиний організм, що поєднує в собі вищезазначені три елементи, котрі слугують опорою та підтримкою один для одного. Літак, як сукупність ідей, їх втілення й продуктивного результату. Літо, як пора і загальний настрій сюжету - синонім економічного добробуту країни. Хлопчик - імпульс - літак - політ - надії/очікування - результат - і т.д. Все взаємопов’язано. Як літак назвеш, так він і полетить. Головне, щоб літачок ніхто не збив зі шляху, а Ікар успішно зайшов на посадку…»

 

Ідейними натхненниками та незмінними організаторами Форуму виступили Наталія Ульянова — Founder і СЕО UNA Partners, експерт у сфері податкового та бізнес консультування та Грігол Катамадзе — Президент Асоціації платників податків України.

Генеральним партнером і співорганізатором Форуму став найбільший промисловий холдинг Грузії — Georgian Industrial Group. Стратегічний партнер Форуму — імпортер, дистриб'ютор алкогольної продукції компанія БЭЛЬ. Ініціативу також підтримали лідери українського ринку: фармацевтичні компанії Індар, Фармак, БХФЗ, телеком-компанія Vodafone та міжнародна IT-компанія Powercod.

 

комментарии
ТОП Новость
02/04

Антон Логов взяв участь в online-виставці "У нас всі вдома". Відомий український художник Антон Логов взяв участь в online-виставці "У нас всі вдома", організованій командою Національного ...

01/04

«У нас всі вдома»: американський фотограф Спенсер Тунік, український художник Гамлет Зіньківський, азіатсько-американська скульпторка Стефані Х. Ші (Stephanie H. Shih) та інші відомі митці ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **