Наверх
Меню
Меню
Новость
24/02
LERA LITVINOVA «Суб'єктивізація сенсу» м. Дніпро
B8985248-15A7-4A34-A631-01ECA4A481DD.JPG
B8985248-15A7-4A34-A631-01ECA4A481DD.JPG

LERA LITVINOVA «Суб'єктивізація сенсу» м. Дніпро

Персональна виставка Лери Літвінової «Суб'єктивізація сенсу» із успіхом пройшла у столиці та з 2 березня цей проект у розширеному формати можна буде побачити у Музеї  українського живопису у місті Дніпро.

Лера Літвінова - художниця і співзасновник Lera Litvinova Gallery, її роботи мають широку географію колекцій і зібрань, твори активно представляються в Україні та неодноразово експонувалися на виставках у Берліні, Брюсселі, Люксембурзі, Нью-Йорку.

На виставці у 2 експозиційних залах представлені абстракції і абстрактні пейзажі, основна частина  яких написана спеціально для проекту. Виставка «Суб'єктивізація сенсу» розкриває поняття індивідуального емоційного сприйняття, неповторного особистого забарвлення ситуацій та оточення як абсолютно унікального досвіду.

 «Я продовжую досліджувати і відображати в своїх роботах емоційні трансформаційні процеси особистості, як в «Точці біфуркації »(серія робіт, написана в 2015-2017 рр). Час має сенс тільки у зв'язку з відчуванням його як такого. У якийсь момент відбувається перелом стану і оновлення, коли ти вже не можеш бути тим самим - так звана, точка переходу. Пейзаж багатослівний і багатоскладений; на заході або світанку, у серпанку туману або оповитий сутінками, коли немає поруч жодної живої душі здається, що разом з новим днем ​​народжується Всесвіт і ти разом з ним. Природа людини суперечлива і тим самим заворожуюче цікава» - художниця Лера Літвінова про виставку «Суб'єктивізація сенсу».

Леонора Янко, мистецтвознавець, галеристка: «Ще філософ Гегель, кажучи про поняття абстракції, називає її першоелементом духовного освоєння дійсності. Однією з ключових тем робіт Лери Літвінової залишається тема усвідомленості моменту, констатація його унікальності незалежно від контексту. У певному сенсі в її роботах присутня романтизація, як живої природи, так і сутнісних станів людини, презентуючи, таким чином, своєрідну есенцію гармонії».

Лера Литвинова народилася в 1986 році, у м. Фергана (Узбекистан). У 2014 році почала активну виставкову діяльність, а також разом з мистецтвознавцем Леонорою Янко заснувала арт-простір Lera Litvinova Gallery, представляючи молодих авторів і видатних художників на українській та міжнародній арт-арені. У тому ж 2014 році її знакову серію «Дощ» викупив у свій фонд знаменитий європейський музей Маuermuseum (м. Берлін), згодом повторюючи цей досвід. Творче резюме художника налічує більше ніж 30 групових та персональних проектів. У своїй творчості художниця досліджує різні медіа, переходячи від пласкої поверхні до об’ємних форм, успішним досвідом стала інсталяція «Травма», презентована в 2017 році в Американському домі, вражаючи силою концепції і візуалізацією проблематики. Роботи Л. Літвінової знаходяться у колекціях в Україні, США, Німеччини, Китаї, Люксембурзі, Бельгії. Л. Літвінова учасник та організатор соціальних проектів, вона займає активну позицію в реалізації принципу культурної дипломатії для зміцнення культурних зв'язків між державами і просування національних інтересів. 

Виставка відкрита до 8.03.2020

Адреса: м. Дніпро, вул. Троїцька площа, 5-а.

комментарии
ТОП Новость
23/03

Культурна Платформа MY ART у співпраці з Агенцією розвитку Миколаєва за підтримки США в Україні оголошують OPEN-CALL для митців на участь у офлайн-виставці проекту CONNECT в Миколаєві. Відкриття офлайн-виставки ...

20/03

Art People.Space запрошує на зустріч з відомим економістом сфери мистецтва, консультантом з інвестування та управління предметами мистецтва - Денисом Белькевичем! 20 березня «Історія ...

Календарь
06/03

Галерея сучасного мистецтва Триптих Арт представляє виставку  емалей Оксани Стратійчук (Україна) та живопису Володимира Зленка (Білорусь) КОРОТКА ЗУСТРІЧ «Коротка зустріч» ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **