Наверх
Меню
Меню
Новость
01/03
Жанна Кадирова представить «Маркет» на міжнародному ярмарку сучасного мистецтва The Armory Show
Zhanna Kadyrova_Market.jpg
Zhanna Kadyrova_Market.jpg

Жанна Кадирова представить «Маркет» на міжнародному ярмарку сучасного мистецтва The Armory Show

Voloshyn Gallery вперше бере участь у міжнародному ярмарку сучасного мистецтва The Armory Show, де презентує персональний проект української художниці Жанни Кадирової в секції Presents.

Voloshyn Gallery представляє соло-презентацію Жанни Кадирової. Центральним проектом експозиції є «Маркет» (2017–2020 рр.), презентація якого, вже традиційно, відбувається у формі перформансу на арт-ярмарку. У цій версії авторка відтворює атмосферу типової кондитерської крамниці-буфету з усіма її атрибутами: кондитерськими вітринами для продукції, різноманітними солодощами, важільними терезами тощо. 

Авторка в образі продавчині пропонує відвідувачам стенду придбати арт-об’єкти на вагу, чим порушує прийняті на арт-ринку правила ціноутворення на твір мистецтва та ставить питання щодо того, як формується наше уявлення про цінність, матеріальну чи духовну. Перформанс «Маркет» відбувається в форматі site specific, що дається взнаки також у логіці ціноутворення: за задумом художниці, ціна за 1 грам арт-продукції «Маркету» дорівнює локальній грошовій одиниці тієї країни, де відбувається презентація. Відповідно, у випадку Нью-Йорка 1 грам = 1 $.

Жанна Кадирова народилась у 1981 році у місті Бровари, Київська область, Україна. У 1999 році закінчила Державну художню середню школу ім. Т. Г. Шевченка, де навчалась на відділенні скульптури. Ініціаторка художніх груп, виставок, акцій. Учасниця та співзасновниця групи Р.Е.П. У 2011 році отримала спеціальну премію PinchukArtCentre, у квітні 2012 року – премію Сергія Курьохіна в номінації «Паблік-арт» за роботу «Форма світла». У грудні 2012 року авторку було нагороджено премією імені Казимира Малевича, у 2013 році – головною премією PinchukArtCentre. У 2013 та 2015 роках Кадирова представляла Україну на Венеційській бієнале. У 2016 році роботи Кадирової були представлені на виставці у Центрі Жоржа Помпіду. У 2018 році авторку було відзначено PULSE Prize за кращий сольний проект програми ярмарку PULSE 2018. У 2019 році два проекти Кадирової було представлено у рамках 58-ої Венеційської бієнале. Роботи авторки є в колекціях Третьяковської галереї, Кунстхалле (Прага), Варшавського музею сучасного мистецтва тощо. Нині художниця живе та працює у Києві, Україна.

5 – 8 березня 2020 року, 711 12-а Авеню, Пірси 90 та 94, Нью-Йорк, NY 10119, США, бокс Р3

комментарии
ТОП Новость
02/04

Антон Логов взяв участь в online-виставці "У нас всі вдома". Відомий український художник Антон Логов взяв участь в online-виставці "У нас всі вдома", організованій командою Національного ...

01/04

«У нас всі вдома»: американський фотограф Спенсер Тунік, український художник Гамлет Зіньківський, азіатсько-американська скульпторка Стефані Х. Ші (Stephanie H. Shih) та інші відомі митці ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **