Наверх
Меню
Меню
Событие
21/03
Вибрані твори Олександра Сухоліта. Скульптура, графіка, живопис
1200x1800_?? ульптура.jpg
1200x1800_?? ульптура.jpg

Вибрані твори Олександра Сухоліта. Скульптура, графіка, живопис

21 березня 2020 року Арт-галерея "Мануфактура" запрошує на виставку українського художника, скульптора, живописця та графіка Олександра Сухоліта під назвою "Вибрані твори Олександра Сухоліта. Скульптура, графіка, живопис."

Поціновувачі мистецтва зможуть познайомитись з усіма напрямками творчості художника.

За оцінками експертів Олександр Сухоліт є одним з найвидатніших скульпторів сьогодення в царині українського образотворчого мистецтва. Митця називають "живим" класиком, а його творчіть - сучасною архаїкою. Його ім'я вписане в енциклопедії, художні каталоги і мистецтвознавчі збірники.

Творчості Александра Сухоліта характерне прагнення до ідеалу, в процесі якого художник експериментує з різними видами, жанрами і техніками мистецтва.

В його роботах можна прослідкувати риси різних художніх епох без хронології: від Візантії до християнської іконографії, від античної класики до архаїчності палеоліту, від Відродження до модерну.

Живописець пройшов творчий шлях від академічного малюнку до власного розуміння форми та об’єму.

Особливе місце в роботах митця належить образу жінки. Вона - Мадонна, Єва, мати, любов, першоджерело життя. Цією темою пронизана вся творчість Олександра Сухоліта. Вона в скульптурі та графіці, у бронзі, глині, на папері. Його жінка - це втілення філософії, відповідь на одвічні питання пошуку істини, гармонії духовного та тілесного. Вона - світло, доброта та чистота. Такого відчуття та сприйняття своїх образів автор досягає використовуючи легкі лінії, заокруглені форми, прозорість та повітряність простору, ритм, рух. Його образи - мандрівка у часі, поєднання реального та міфологічного.

Скульптури Сухоліта приваблюють своєю "архаїчною" пластикою та відчуттям незавершеності.


Олександр Сухоліт народився у 1960 році в Чернігівській області. Закінчив Ужгородське училище декоративно-прикладного мистецтва та скульптурний факультет Київського художнього інституту (сьогодні НАОМА). Майстерня Макара Вронського. 


Член Національної спілки художників України.

Живе і працює в Києві.

Роботи Олександра Сухоліта знаходяться в колекціях: Національного художнього музею України (Київ), Національного музею "Київська картинна галерея", Національного музею книги та друкарства України (Київ), Музею історії Києва, Державного музею образотворчого мистецтва (Харків), Державного музею сучасного образотворчого мистецтва (Хмельницький), Tama Art University Museum (Токіо, Японія), Вештінг Галері (Оденсе, Данія), Міського музею м. Вараждин (Хорватія). А також у приватних зібраннях Великобританії, США, Бельгії, Швеції, Данії, Швейцарії, Угорщини, Хорватії, Німеччини, Росії, Канади та України.

Виставка триватиме з 21 березня по 21 травня.

Адреса:  Обухівське шосе, 2.

 

комментарии
Календарь
30/05

Art People. Space приглашает прослушать онлайн-лекцию, посвященную творческому и любовному союзу известных скульпторов - Огюста Родена и Камиллы Клодель. «Мир будет счастлив только ...

04/06

Art People. Space приглашает прослушать лекцию «Футуризм. Кубофутуризм в Украине». «Футуризм. Кубофутуризм в Украине» - седьмая лекция Базового курса по истории ...

05/06

Art People. Space приглашает прослушать онлайн-лекцию, посвященную венскому сецессиону и его главной фигуре - гениальному Густаву Климту. Декоративные одежды, геометрические фигуры, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **