Наверх
Меню
Меню
Новость
25/03
В Києві відкрився артпроєкт Visual art exhibition "Who am I today"
90527781_4137775239626102_7646177475017310208_o.jpg
90527781_4137775239626102_7646177475017310208_o.jpg

В Києві відкрився артпроєкт Visual art exhibition "Who am I today"

Наразі більшість музеїв світу перейшли в онлайн режим, зробивши свої експозиції відкритими для відвідувачів.

23 березня в Києві відкрився артпроєкт Visual art exhibition "Who am I today", в художній галереї "Mytets" з онлайн експозицією і 3д відео туром.

Індивідуальний перегляд доступний для кожного відвідувача 24/7 за посиланням: http://i-vorona.com/who-am-i-today/

«Ми щойно закінчили ремонт в нашій віртуальній галереї, але вже презентуємо новий артпроєкт. Наразі версія віртуальної галереї 0.1, тому найкраще дивитись експозицію за допомогою комп'ютера з клавіатурою. Для того, щоб пересуватись по галереї використовуйте стрілки, або WASD, за допомогою мишки або touchpad розглядайте картини!», - куратори артпроєкту Ірина Ворона і Павло Балтазюк.

 

Концепція:

Створення власного стилю- першочергова задача, до вирішення якої митець звертається з моменту свого свідомого творчого пошуку. І це зрозуміло, оскільки реалізація власного потенціалу являється первинною цінністю, сутністю природи митця, неперервним процесом пізнання потенційних можливостей.

Саме у виборі найбільша складність і сила особистості. Сміливість у досягненні цілі, у шляху поза суспільних обмежень, існуванні за межами норми. Кожна історія це переплетіння пережитих складнощів, по завершенню яких формується сильна особистість, індивідуальність дивергентного мислення. Вони не з маси, їх життя - боротьба, їх серцевина - сила.

Митець прокладає свій шлях, що проходить червоною лінією через мільйон сірих переплетінь. Історії з життя, про себе, свій пошук, про таких самих як ти, про тих, хто має сміливість бути поза рамками прийняття.

Кожен індивід існує окремо і разом з іншими. Історія має приклади, як повного злиття людини і суспільства, так і цілковитого відчуження. В суспільстві особистість розвиває власну індивідуальність, і в той же час набуває рис певного класу, нації, соціуму. 

Особа, як одна одиниця суспільства володіє рисами цього самого суспільства. Але це не просто один, а один з…

Учасники проекту: Христина Хміль, Олена Штепура, Alis La Luna, Євген Артамонов, Тандем Валентин Чорний і Марія Бондаренко, Astian Rey, Анастасія Авула, Ярослав Білик, Анна-Кристина Зінченко, Лідія Матвієнко, Віталій Святець, Максим Малільйо, Uliana Pikhorovych, Ельміра Шемседінова, Анна Бітаєва, Дмитро Зазимко, Анна Козирєва, Анна Варшавська.

Партнери проекту:

Національна Спілка Художників України

Молодіжне об'єднання К О Н С Х У

Художня галерея "Митець"

Tuzov Gallery

Art Spatium Foundation

ArtsLooker

TUASHO

The News&Culture

UAFRA

Фундація креативної підтримки “Submarine”

In Art

Chernozem

ArtBureau

Video Art “Snow Studio”

Агрофірма "Унава"

Dasha Bilenko artblog

Модний онлайн журнал - VTrendi.com.ua

Новини України Tut-Ua.com

LuckyUkraine

ZABUGOR.COM Luxury Travel Club

СК "ГЛОБУС" Vienna Insurance Group

комментарии
ТОП Новость
30/09

Art People.Space приглашает присоединиться к Базовому курсу по истории искусств: от Античности до Модерна. Искусство является частью любой культуры, но представление об искусстве многогранно и масштабно ...

25/09

18 вересня в центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» за підтримки Stedley Art Foundation відкрито виставку Олександра Животкова «Тримайся коріння». В цьому проєкті ...

Календарь
26/09

Галерея Portal 11 презентує виставку живопису Івана Турецького «Невідомість кличе» 26.09.2020 - 18.10.2020 Назва виставки «Невідомість кличе» співвідносна з життєвою ...

26/09

26 вересня у новому арт-просторі Imagine Point буде відкрито виставку «Granny. Світ», продовження кураторського проекту Олексія Малих «Ти не Я». Олена Придувалова демонструє ...

27/09

27 вересня в галереї «Митець» відкривається виставка «ФРАГМЕНТИ». На виставці «Фрагменти» експонуються роботи трьох художників - Анни Миронової, Юрія Пшеничного і ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **