Наверх
Меню
Меню
Событие
28/03
Виставка Єгора Анцигіна «Окрема практика»
баннер+.jpeg
баннер+.jpeg

Виставка Єгора Анцигіна «Окрема практика»

28 березня о 18:00 ЦСМ «Білий Світ» відкриває виставку Єгора Анцигіна, присвячену його ленд-арт проектам. Виставковим простором в умовах обмеження пересування стануть сторінки «Білого Світу» в соціальних мережах; відкриття проекту також відбудеться онлайн, на фейсбук-сторінці галереї. 

Ленд-арт (від англ. land — земля) складно експонувати в галереях – він є незручним, диким, тимчасовим, поза-ринковим. Він об’єднує надто широкий спектр учасників – від професійних  митців з класичною освітою до тих, хто знайшов себе як автора одразу у терені ленд-арту. Сьогодні буденне життя і галерей, і їхніх відвідувачів зазнало драматичних змін. Цей час пасує для демонстрації незручного і нетипового. Для початку нової, окремої галерейної практики.

Єгор Анцигін є живописцем, який знайшов у ленд-арті ковток свіжого повітря. Він пірнув у нього у 2016 році, поїхавши разом з дружиною Люсею Івановою на симпозіум «Могриця». З того часу митець побував на 5 ленд-арт симпозіумах, був куратором ленд-арт фестивалю «Вітер», розробив освітню програму з ленд-арту. Він навчає школярів і студентів, а також адмініструє інстаграм-сторінку «Могриці». 

«Щоразу, коли я звертався до ленд-арту, переді мною стояло завдання зрозуміти – навіщо я ним займаюся? Як ця практика співвідноситься з моєю основною художньою діяльністю? Я шукав аргументи, які пов'язували ленд-арт і не ленд-арт в один масив творчого доробку, і на даний момент я чітко бачу загальні методи і способи вирішення творів.

Від початку свого існування як виду мистецтва у 60-х і до сьогодні ленд-арт залишає за собою маргінальну позицію (як і саме село Могриця, яке знаходиться в Сумській області в 5 кілометрах від російського кордону). Це мистецтво, яке не показати в галереї і не повісити в квартирі; те що завжди залишає навколо себе більший простір. Це моя окрема практика. Приємного перегляду.»

 

Відкриття виставки відбудеться 28 березня о 18:00

Адреса: Центр сучасного мистецтва «Білий Світ»(Київ, вул. Пушкінська, 21а)

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **