Наверх
Меню
Меню
Событие
04/06
Виставка графічних та живописних робіт Володимира Подлевського
banner+.jpg
banner+.jpg

Виставка графічних та живописних робіт Володимира Подлевського

ЦСМ «Білий Світ» відкриває першу виставку після карантину. З 4 по 23 червня в галереї діятиме виставка графічних та живописних робіт Володимира Подлевського.

Відкриття відбудеться протягом усього дня 4 червня з 11 до 19 години в спеціальному форматі. Одночасно всередині галереї перебуватиме не більше 15 осіб, обов’язкове носіння захисної маски. Відвідувачі, що бажають поспілкуватися з автором, зможуть зробити це протягом усього дня, а не лише ввечері.

Володимир Подлевський представить публіці виставку портретів і пейзажів, на створення яких його наштовхнули роздуми про стародавні міфи та звичаї європейських народів, про космологію гностиків, глибину індивідуальності та рушійну силу її вчинку. Ключове питання виставки – естетика сильної волі окремих особистостей, що визначалась в архаїчні часи як ознака осяяння.

Архонти 14/ 100х100 / 2019

Портрети замислених героїв і пейзажі вражаючої глибини та геологічного масштабу балансують на межі ірреального та досягають своєї мети – тривожать уяву та змушують відчути актуальність прадавніх практик.

 

Dasein / 140х280 / 2019

«Архаїчна містика все ще тривожить нашу мультимедійну сучасність. Хоч і тривога ця часто виражається в культі серіалів та неформальних практиках гедонізму. Але що ж по суті рухало людьми в усі попередні епохи у їхньому прагненні до вищого знання та іншого фаустівського руху? Можливо, жадання та сила такого поштовху є лише частками чогось значно більшого. Того, що пролягає на тонкій межі між Античністю та філософією Макіавеллі. Все це майже завжди втілювалось в обличчях: у мовчанні фаюмських портретів, сміливій посмішці грецьких богів, розписах Помпеїв та містиці Середньовічної скульптури готичного собору.»

(Святослав Подлевський, мистецтвознавець, доктор філософії)

Архонти 11 / 100х100 / 2019

 

Відкриття виставки відбудеться 4 червня з 11:00 до 19:00

Експозиція триватиме до 23 червня

Розклад роботи галереї (тимчасовий): Ср-сб – 11:00-19:00; вс-вт – вихідні. Вхід вільний.

Адреса: Центр сучасного мистецтва «Білий Світ» (Київ, вул. Пушкінська, 21а)

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **