Наверх
Меню
Меню
Событие
11/06
Проект CORPORE від Наталії Корф-Іванюк та Александра Мирошниченко
11.06-25.06.jpeg
11.06-25.06.jpeg

Проект CORPORE від Наталії Корф-Іванюк та Александра Мирошниченко

11 червня в арт-просторі Mironova Foundation відбудеться відкриття проекту CORPORE.

Учасники проекту досліджують філософію взаємозв’язку фізичного та духовного в особистості людини, у її житті. В експозиції буде представлено графічний живопис Наталії Корф-Іванюк (Корф-Іванюк Наталія) та керамічні скульптури Александра Мирошниченко (Oleksandr Miroshnychenko).

CORPORE (латин.) – це тіло, сповнене душею. Це та гармонія земного та небесного, яка робить людину особистістю, а її образ – частиною мистецтва, Всі наші думки, тривоги, настрої та роздуми є частиною душі. Вона наповнює тіло ніжністю, міцністю, експресією чи меланхолією, як чисте полотно змінюють фарби, як глина перетворюється на кераміку. Адже кожен художник шукає свій образ, свою метафору, для зображення CORPORE – гармонії духовного та фізичного, як основного джерела натхнення, як основного джерела життя.

Графічний живопис Наталії Корф-Іванюк – це метафоричні роздуми про оголені душі і тіло, як тло, що відображає усі настрої, непорозуміння й болі. Чи потрібно оголювати душу, закриваючи тіло? Чи краще бути подібним до квітів – розкривати своє серце перед людьми не поспішаючи і обережно… Твори художниці, створені в авторській техніці на межі між графікою та живописом, стають матеріальним втіленням дуальності художнього задуму.

На противагу експресії оголених жіночих та чоловічих фігур художниці, керамічні скульптури-голови Олександра Мірошниченка – більш статичні, але цю статику наповнюють філософськими змістами особлива фактурність та авторська техніка. Ці художні прийоми передають внутрішню наповненість, яка і є певним дзеркалом емоцій, відчуттів, вагань та думок. На думку автора, саме те, що людина ховає в собі, створює її образ, проступає чудернацьким малюнком душі на структурі шкіри або глини.

Дві емоційно різні метафори наповнюють одна-одну додатковими змістами та пропонують глядачеві долучитись до роздумів над одвічними філософськими питаннями, що первинне тіло чи душа, фізичне чи духовне, піднесене чи земне?


*** Вхід для відвідувачів буде проводитись згідно з чинними карантинними обмеженнями

Адреса: Київ, провулок Лаврський, 7

комментарии
Календарь
20/05

ЦСМ "Білий Світ" повертається до виконання своїх планів, перерваних війною. 20 травня у ньому відкриється довгоочікувана виставка левкасних мініатюр – художніх робіт, створених учасниками ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **