Наверх
Меню
Меню
Событие
21/06
Ольга Гладушевська представить свої роботи в Spivakovska ART:EGO culture center
Ольга Гладушевская-02.jpeg
Ольга Гладушевская-02.jpeg

Ольга Гладушевська представить свої роботи в Spivakovska ART:EGO culture center

Ольга Гладушевська представить свої роботи в Spivakovska ART:EGO culture center.

Тема виставки «Watching from the sky» формувалася весь останній рік - це стало одночасно спостереженням за навколишнім світом, і пізнанням власних емоцій в певні моменти життя.

На виставці будуть представлені роботи, виконані в різних техніках.

«Живопис - це завжди експеримент, пошук оптимальних можливостей для вираження своєї ідеї. Саме тому я працюю в різних техніках: олія, акрил. Пробую різні стилі - абстракція, декоративні пано, олійний живопис на золотих фонах. Я люблю дивитися в небо, розглядати хмари. Я розумію, як важливо зберегти нашу природу, яке важливе чисте повітря і як сильно міста забруднюють атмосферу. Піднімаючи голову, я замислююся про скороминуще і непередбачуване, адже вчора це небо було іншим, а що буде завтра ... ніхто не знає. Мінливість форми, і в той же час непорушність небес надихнули мене на серію цих робіт. Іншим цікавим для мене експериментом стало виконання ролі Едвайзер на IT проектi Fixarta.com. Хлопці розробляють веб-додаток для реєстрації предметів мистецтва на блокчейнi. Я знаходжу їх рішення дуже своєчасним, адже ми щодня стикаємося з плагіатом (мова не йде про репродукції із зазначенням авторства). Ми багато спілкувалися і вивчали найбільш вразливі місця арт ринку, авторського права і верифікації полотен. Я бачу великі перспективи в майбутньому Fixarta, а їх невидимі водяні знаки, які можна вшити в цифрове зображення стали для мене справжнім відкриттям, як для людини далекої від програмування».

Відкриття виставки відбудеться 21 червня і буде проходити в форматі виставки-продажу в закритому режимі, з обмеженою кількістю відвідувачів, протягом усього дня. У зв'язку з карантинними заходами, перегляд і продаж картин проводиться з дотриманням рекомендацій МОЗ.

Для перегляду і придбання робіт, автор просить дотримуватися правил: входити в приміщення в захисній масці, використовувати антисептик на вході, дотримуватися дистанції за спеціальною розміткою на підлозі.

Spivakovska ART:EGO culture center відновить проведення культурно-масових заходів після зняття відповідних карантинних обмежень.

Тим часом, виставка доступна щодня, з 11 до 19:00.

Адреса: вул. Саксаганського, 59-б, м.Київ.

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **