Наверх
Меню
Меню
Событие
23/06
Terra Incognita. Ленна Шарашидзе
аватар для події.jpeg
аватар для події.jpeg

Terra Incognita. Ленна Шарашидзе

Terra Incognita

Ленна Шарашидзе

 

У червні GALLERY 83 презентує другу персональну виставку Ленни Шарашидзе Terra Incognita.

Виставка Ленни Шарашидзе Terra Incognita –  це ліричний відгук, своєрідне послання, з обережністю вкладене в стрічку часу, що повільно згортається. Відкрити це послання може кожний - за допомогою символів, знаків, підказок, що розкидані експозиційним периметром, знайти в ньому власні емоцію і відгук. 

 

Виставка включає в себе більше 20  фотографій, відео- арт (6.59 хвилин) та лімітовану колекцію принтів на шовку. Підготовка велася більше року, і такий масштабний проект в області фотографії -  абсолютно новий досвід  для художниці, свого роду Terra Incognita.   

Виставка стала завершенням черги коротких, яскравих мандрівок протягом останніх двох років,  найемоційнішою з яких стала подорож Португалією. Ця країна у більшості асоціюється з сумними, не завжди зрозумілими за змістом словами саудаде, фаду, фатум. Та водночас Португалія- це Океан, дивовижна  архітектура, незабутні історії, наповнені музикою. Все це розмаїття сплелося в єдиний смисловий вузол,  який набув формату повноцінного проекту, та продовжує пульсувати і наповнювати простір галереї шумом прибою.

«...захотілося поділитися своїми відчуттями краси світобудови і крихкості буття, якими просякнуто все в цій частині земної кулі;  поділитися так,  щоб кожний відвідувач зміг насититися парадоксальним поєднанням ніжності і стійкості одночасно... Погляд упав на старі дахи, які час вкрив квітами неймовірного синього кольору…  Спало на думку, що Тerra Incognita - це не тілько невідоме, але й те, що було невідомим колись, а тепер - подає знаки з минулого… Цікаво було грати поняттями. Наприклад, Terra, що в перекладі означає земля, грунт, продукт вивітрювання твердих гранітних порід  - звідси є логічними зображення землі, піску, скель- і  Terra Incognita -  невідома земля, якою мені хотілося позначити метафоричну сутність моменту, що відбувається тут і тепер для кожного.».   

З Вікіпедії: Саудаде (порт. Saudade) — емоційний стан, який можна описати як складну суміш світлого суму, ностальгії за втраченим, туги за нездійсненним і відчуття тлінності щастя. Саудаде висловлює тугу від незворотної втрати чогось дорогого серцю…

Саудаде не сприймається як негативне явище, а несе в собі відтінок благородної світлої романтики..., можливо, походить від того ж латинського кореня, що й solitudo, що в перекладі означає самотність.  Виявом саудаде в музиці є традиційний португальський стиль фаду.

 

GALLERY 83 – київська галерея сучасного мистецтва, яка була заснована художницею-графіком Іриною Гвоздик у травні 2017р. Векторним напрямок діяльності арт-простору, завдяки чому воно зайняло відмінну нішу в арт-середовищі, є співпраця з молодими цікавими художниками, які раніше перебували в тіні арт-світу з різних причин. Тут можна побачити роботи авторства незаангажованих імен, які цікаві широкому колу публіки: поціновувачам мистецтва та людям, зацікавленим у колекціонуванні, придбанні предметів сучасного мистецтва.

Відкриття виставки: 23 червня з 15.00 по 19.00. 

Виставка триватиме з 23.06.20 по 1.07.20.

Адреса: GALLERY 83 (Кіїв, вул. Тарасівська, 3-А, код на вхідних дверях-4).

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **