Наверх
Меню
Меню
Новость
24/06
Дослідницька платформа PinchukArtCentre розпочинає цикл онлайн-лекцій про анатомію в мистецтві
Изображение сделано 24.06.20 в 20.02.jpg
Изображение сделано 24.06.20 в 20.02.jpg

Дослідницька платформа PinchukArtCentre розпочинає цикл онлайн-лекцій про анатомію в мистецтві

Дослідницька платформа PinchukArtCentre розпочинає цикл онлайн-лекцій про анатомію в мистецтві

Дослідницька платформа PinchukArtCentre розпочинає новий цикл онлайн-лекцій «Академія о сьомій», присвячений анатомії мистецтва. У лекціях йтиметься про те, як протягом історії мистецтва змінювалось ставлення до людського тіла, певних його частин і органів, які етичні та естетичні принципи існують у їхній репрезентації, а також які заборони побутують у передачі того чи іншого образу.

Курс складатиметься з 7 відео та розпочнеться із загальної лекції про тіло. Через наявність відвертих ілюстрацій у творах мистецтва, що демонструються, відео не рекомендоване до перегляду молодим людям до 18 років.  

Крім того, в контексті мистецтва будуть розглянуті серце, мозок, жіночі перси, прутень, піхва та сідниці. Лекції публікуватимуться раз на два тижні по вівторкам на сторінках в соціальних мережах PinchukArtCentre.

Лекторами стануть дослідниці Ксенія Малих, Катерина Яковленко, Галина Глеба та запрошений куратор Дослідницької платформи PinchukArtCentre Костянтин Дорошенко.

комментарии
ТОП Новость
18/09

18 вересня в ЄрміловЦентр відкривається виставковий проєкт Олександра Животкова "Тримайся коріння".   Такий художник, як Олександр Животков, міг виникнути тільки тут ...

09/09

Art People.Space приглашает прослушать курс онлайн-лекций "Мифологические и библейские сюжеты в живописи". Курс для тех, кто хочет научиться читать произведения искусства, посвященные ...

Календарь
08/10

Виставка Вікторії Адкозалової "FRAGILE" у галереї Ornament Art Space З 8 жовтня в Ornament Art Space буде презентовано арт-проект художниці Вікторії Адкозалової "FRAGILE". Експозиція ...

24/10

Art People. Space приглашает на встречу с известным арт-финансистом и профессиональным управленцем культурными проектами, консультантом по инвестированию и управлению предметами искусства - Денисом ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **