Наверх
Меню
Меню
Событие
03/07
ДАЛЕКО-ДАЛЕКО. СІМЕЙНА ХРОНІКА Елізи Мамардашвілі
обложка фейсбук .jpg
обложка фейсбук .jpg

ДАЛЕКО-ДАЛЕКО. СІМЕЙНА ХРОНІКА Елізи Мамардашвілі

 

Галерея 83 представляє персональну виставку молодої української художниці Елізи Мамардашвілі «Далеко-Далеко. Сімейні хроніки». Експозиція буде відкрита для перегляду з 3 липня по 19 липня 2019 року.

 

«Там зарості вересу висотою по коліно.

Мені не залишалося нічого іншого, як триматися піщаної звивистої дороги і запам’ятовувати кожну прикмету, кожне саме незначне зміщення перспективи.

Я пройшов туди і назад довгі відрізки дороги».

Кільця Сатурна. В. Г. Зебальд

 

Все почалося з оцифровування сімейного відео. Дорога довжиною в 70 хвилин, мінливі форми і різновид зуму в камері Panasonic NV-A3. Лише зрідка додавалися деталі, що містили в собі історичний і символічний характер. Грузія  — країна, в якій я ніколи не була. Я поринала в минуле, і ці історії направляли мене, вибудовуючи візерунок, змальовуючи місцевість, змушуючи її оживати. Насичуючи думками про дiм. Я спостерігала за спогадами, фіксувала їх, намагаючись відчути і усвідомити час, місце, подію — щось невловиме. Переосмислити. Зібрати воєдино.

 

Як захопити це зерно у величезному потоці архівної інформації?

Нас спонукають внутрішні мотиви. Ми шукаємо опору для подальшої роботи. Щось, від чого можно відштовхнутися і полинути по потокам безтілесних подій. Виявити наслідки людського життя. Забуте. Те, що ба- лансує між часом. Те, що можна відчути, відірвавшись від щільної раціональної поверхнi.

 

Опорою послужила багатошарова дорога, що повторювалася знову і знову. Один і той же шлях, що проходився раз по раз, щоб потрапити додому. Довга, тягуча, що змальовує зникаюче минуле, — фізичне і ментальне повернення у світ випадкових зіткнень i втручань.

 

Галерея 83 новий мистецький простір, заснований 2017 року художницею Іриною Гвоздик. За мету було поставлено підтримку молодих художників, які в силу різних обставин залишилися поза увагою та просування їх на арт-ринок, допомогу в організації і проведенні виставок, пошук нових імен та ознайомлення з ними українського і закордонного глядача. Особлива увага буде прикута до відродження графіки, як самостійного і повноцінного виду мистецтва. До графіки, яка в Україні, на відміну від решти творчого світу, довгий час залишалася лише історичною технікою тиражування і нарешті починає виходити з тіні живопису, скульптури та фотографії.

Адреса: Галерея 83 (Київ, вул. Тарасівська, 3а ).

 

 

 

 

комментарии
Календарь
23/06

Art People.Space запрошує на лекцію "Напрямки сучасної архітектури. Деконструктивізм​". Опиняємось у дивному архітектурному мистецтві, де кожен майстер створює власний світ за власною ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **