Наверх
Меню
Меню
Событие
15/07
Ольга Мельникова: "BRIGHTLIFE. EXPOSURE"
fullsizeoutput_114c.jpeg
fullsizeoutput_114c.jpeg

Ольга Мельникова: "BRIGHTLIFE. EXPOSURE"


15 липня в галереї Spivakovska Art:Ego відбудеться виставка робіт молодої художниці Ольги Мельникової під назвою "BRIGHTLIFE. EXPOSURE". 

Впродовж виставки будуть представлені твори за 2 роки творчості, частина з яких була створена в період карантину від COVID-19 i дуже яскраво, а, подекуди, і провокаційно відображає внутрішні переживання мисткині в зв'язку з глобальними трансформаціями сьогодення. 

Роботи Ольги яскраві, сповнені емоцій та відкривають нові незвідані грані світосприйняття глядача. Адже все в нашому житті відносне, мінливе, а подекуди, навіть і недосяжне. У своїх роботах авторка відтворює навколишній світ у всьому різномаїтті його кольорів, емоцій та переживань. 

Ольга - космополіт, людина світу, черпає енергію та натхнення від подорожей, єднання з природою та тепла справжніх і щирих людських відносин. 

Уродженка Львова, учасниця численних міжнародних виставок в Україні та за кордоном. Роботи мисткині знаходяться у приватних колекціях США, Норвегії, Данії, Франції, Італії та Монако. Творчий псевдонім - Art Studio Platon на честь сина Платона.

Виставка триватиме тиждень, з 15 по 22 липня.

Виставка проходить у форматі виставки-продажу в закритому режимі, з обмеженою кількістю відвідувачів. У зв'язку з карантинними заходами, перегляд і продаж картин проводяться з дотриманням рекомендацій МОЗ. Для перегляду і придбання робіт, автор просить дотримуватися правил: входити в приміщення в захисній масці, використовувати антисептик на вході, дотримуватися дистанції за спеціальною розміткою на підлозі.

Spivakovska ART:EGO culture center відновить проведення культурно-масових заходів після зняття відповідних карантинних обмежень.

Виставка доступна щодня, з 11 до 19:00.

Адреса: Саксаганського, 59Б, Spivakovska ART:EGO gallery.
 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **