Наверх
Меню
Меню
Событие
23/07
Лідія Селянко: Dream Garden
fullsizeoutput_1152.jpeg
fullsizeoutput_1152.jpeg

Лідія Селянко: Dream Garden

23 липня в Spivakovska ART:EGO gallery відкриється виставка української художниці Лідії Селянко.

Лідія - художник, член Національної Спілки Художників України. Картини Лідії побували на виставках у Великобританії, Німеччині, Австрії, Чорногорії, України та Росії. У Києві картини були представлені на колективних виставках в Pinchuk Art Centre, М17, Музей Сучасного Мистецтва, Музей Історії Києва, Будинок Художника.

Dream Garden - Райський сад. Художниця зображує кілька картин в стилі ню. Адам і Єва (диптих) написані в протилежних тонах. Теплий і холодний, вони доповнюють одне одного як інь і янь. Краса тіла і естетика пропорцій. Образи сповнені ніжності, чарівності та сексуальності. Граючи з світлотінню, Лідія створює натхнені, загадкові образи, повні глибини і сенсу. Чорно-білі світлотіні підкреслюють обсяги тiл. Квіти і соковиті екзотичні фрукти доповнюють серію.

Розглядаючи картини і вдивляючись в об'ємні мазки і переливи барв, ваша уява побачить квіти, що переповнюють ароматом і почує шум хвиль. Деякі картини публіка побачить вперше. Також будуть представлені картини, які вже встигли побувати на виставках.

Все своє натхнення, любов і пристрасть до мистецтва художниця переносить на полотно. Контрастні лінії переходять в абстрактні візерунки поглинають погляд глядача і захоплюють в глибину робіт. Блиск металів золота, срібла і міді надають картинам тепла сонця.

Виставка проходить у форматі виставки-продажу в закритому режимі, з обмеженою кількістю відвідувачів. У зв'язку з карантинними заходами, перегляд і продаж картин проводяться з дотриманням рекомендацій МОЗ. Для перегляду і придбання робіт, автор просить дотримуватися правил: входити в приміщення в захисній масці, використовувати антисептик на вході, дотримуватися дистанції за спеціальною розміткою на підлозі.

Spivakovska ART: EGO culture center відновить проведення культурно-масових заходів після зняття відповідних карантинних обмежень. Тим часом, виставка-продаж доступна щодня, з 11 до 19:00. Вхід вільний.

Виставка триватиме тиждень, з 23 по 30 липня.

Адреса: Саксаганського, 59Б, Spivakovska ART: EGO gallery.

комментарии
Календарь
08/08

Art People.Space приглашает на встречу с известным арт-финансистом и профессиональным управленцем культурными проектами, консультантом по инвестированию и управлению предметами искусства - Денисом ...

12/08

Дмитро Грек Олексій Малих Петро Сметана Василь Татарський Олег Ясенєв   Кожен з авторів, які беруть участь у цьому проекті – відомі своїм унікальним баченням світу, своєю художньою ...

15/08

Art People.Space приглашает на арт-пикник с Денисом Белькевичем  "‎Старые мастера: история, рекорды, подделки"​. Подарите себе идеальный выходной, получив новые знания и познакомившись ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **