Наверх
Меню
Меню
Событие
16/07
Виставка живопису «Trainspotting» Сергій Скрипіцин, Владислав Рябоштан, Анна Ольшевська
banner+.jpg
banner+.jpg

Виставка живопису «Trainspotting» Сергій Скрипіцин, Владислав Рябоштан, Анна Ольшевська

Виставка урбаністичного живопису «Trainspotting»

Сергій Скрипіцин, Владислав Рябоштан, Анна Ольшевська

З 16 липня по 4 серпня у ЦСМ «Білий Світ» експонуватиметься виставка трьох українських живописців, натхнена промисловим пейзажем та ритмами залізниці.

 

Trainspotting – термін, що означає спостереження за потягами. Чимало людей знаходять насолоду в спогляданні життя залізниці, у візерунку залізничних колій, русі вагонів і метушні вокзалів. Романтика залізниці приваблювала і творців одноіменного фільму, завдяки яким це складне для перекладу слово розповсюдилося у наших краях.

Сергій Скрипіцин, Владислав Рябоштан та Анна Ольшевська – митці-дослідники і мандрівники, що зібрали і переосмислили безліч історій, образів та фактів, дісталися важкодоступних локацій і зазнали багатьох пригод. Все це було зроблено, щоб сформувати своє унікальне бачення естетики та пластики залізниччя, його ритму і колориту, атмосфери і темпоральності, блиску та іржі.

Нескінченні залізничні колії, станції, роз'їзди, вхідні та маршрутні світлофори, мазут на вагонах та фактури залишків нафти. Швидкоплинна мить та спроба вихопити із загального одиничне, фрагментарне, доки повз пролітають вантажні та пасажирські поїзди... Залізниця видається метафорою руху з минулого – через сьогодення – в майбутнє. Але водночас пройдешнє і прийдешнє сходиться в сьогоденні. Занедбані залізничні вузли, іржаві вагони, колись доречні, нині несвоєчасні пам'ятники простору-часу.

Trainspotting як фіксація миттєвості у творенні нових естетичних змістів. Trainspotting як споглядання стрімкої динаміки плину життя вперед. Trainspotting як розмірковування про життя та забуття. Три різних погляди, об’єднані живописом, що виступає своєрідним акумулятором часу в неупередженому його фіксуванні.

 

Відкриття виставки відбудеться 16 липня з 11:00 до 19:00

Експозиція триватиме до 4 серпня

Адреса: Центр сучасного мистецтва «Білий Світ»(Київ, вул. Пушкінська, 21а).

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **