Наверх
Меню
Меню
Событие
23/07
Виставка творів з деревини майстра Анатолія Обельця "Дерево мого життя"
Дерево мого життя 2019.jpg
Дерево мого життя 2019.jpg

Виставка творів з деревини майстра Анатолія Обельця "Дерево мого життя"

23 липня о 17 годині в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відбудеться відкриття персональної виставки творів з деревини майстра сюжетних та орнаментальних композицій Анатолія Обельця.

Вперше широкий загал матиме можливість познайомитися з творами українського художника, виконаними в техніці інтарсії.

Різьблення по дереву – одне з головних захоплень митця. Багато років він працює в техніці, яку колеги називають «обелець-інтарсія». Його панно – це рельєфні мозаїчні зображення з пластинок (сегментів) деревини різного кольору. Після випилювання деталі шліфуються, їм надається різна висота, щоб зібрана композиція отримала об’єм. Часто автор використовує дошку сосни, з масиву якої створює одночасно картину та раму.

Улюблена тема творчості – сакральна. Композиції на євангельські теми опрацьовані ретельно. Крім основного сюжету в них присутні стилізовані краєвиди, окремі квіткові та антропоморфні мотиви, а також написи, що розкривають зміст зображуваного. «Дерево життя» – ще один улюблений мотив, різні варіанти якого сьогодні розробляє автор.

Художника знають й за кордоном як експерта з мозаїчної техніки. З ним співпрацюють фахові видання, що спеціалізуються на майстер-класах. Твори Анатолія Обельця зберігаються в приватних збірках шанувальників його мистецтва в багатьох країнах світу: Польщі, Італії, Ізраїлі, Німеччині, Канаді, США, Австралії та ін.

Куратор виставки:    Денисенко Наталія, провідний науковий співробітник

 

Анатолій Обелець – член Національної спілки художників України (2017 р.). Народився в 1960 р. в м. Лейпцигу (Німеччина) в родині військовослужбовця. Проте своєю «малою Батьківщиною» вважає м. Нову Каховку Херсонської області, де закінчив школу та зараз мешкає. Освіту отримав на механіко-математичному факультеті Одеського державного університету імені І.І. Мечникова. Учасник АТО на Сході України.

А. Обелець – постійний учасник багатьох виставкових проектів, організованих Національною спілкою художників України. Його персональні виставки відбулися в таких містах як Нова Каховка, Енергодар, Львів, Херсон. 

 

Адреса: вул. Лаврська, 9, корпус 2

 

комментарии
Календарь
12/08

Дмитро Грек Олексій Малих Петро Сметана Василь Татарський Олег Ясенєв   Кожен з авторів, які беруть участь у цьому проекті – відомі своїм унікальним баченням світу, своєю художньою ...

15/08

Art People.Space приглашает на арт-пикник с Денисом Белькевичем  "‎Старые мастера: история, рекорды, подделки"​. Подарите себе идеальный выходной, получив новые знания и познакомившись ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **