Наверх
Меню
Меню
Новость
21/07
Українські митці продемонструють діджитальну експозицію присвячену Чорнобилю
ArtefactChernobyl x MADATAC 1.jpg
ArtefactChernobyl x MADATAC 1.jpg

Українські митці продемонструють діджитальну експозицію присвячену Чорнобилю

Вперше українські митці продемонструють діджитальну експозицію присвячену Чорнобилю на міжнародному медіа-арт фестивалі MADATAC (Іспанія).

Через введення карантинних заходів у всьому світі, виставка відбудеться у онлайн форматі, а тому відвідати її зможуть усі охочі. Проєкт реалізується за підтримки Українського Культурного Фонду та сприяння Державного агентства України з управління зоною відчуження.

З 20 липня більше 50 митців отримають можливість долучитись до віртуальної арт-резиденції, щоб створити нові експонати та вже в жовтні 2020 року представити їх на фестивалі MADATAC в Іспанії.

Подати заявку: OPEN CALL

 

Після створення успішної міжнародної медіа-виставки ARTEFACT: Chernobyl 33 в Києві, українських митців запросили презентувати свої експонати в Мадриді, в Іспанії, в рамках відомого медіа-арт фестивалю MADATAC.

Українці представлять експонати сучасного мистецтва, що були створені під час тогорічного проекту та нові, що будуть спеціально створені для цієї експозиції, з використанням VR та AR технологій, лазерних та відео інсталяцій, нейроінтерфейсу та параметричної архітектури у діджитальному форматі. Виставка презентує сучасне українське медіа-мистецтво та нові сенси сучасної України у світі, через переосмислення Чорнобиля. 

Експонати будуть представлені у вигляді віртуальних просторів, експонатів та live-перформансів. В рамках проекту запланована віртуальна арт-резиденція за участю понад 50 митців та презентація виставки у віртуальному просторі фестивалю MADATAС для аудиторії з усього світу. 

Створюватись експозиція буде в ході віртуальної арт-резиденції, спеціально для якої розроблені механіки для проведення освітньої програми та програми нетворкінгу, розробки нових експонатів, роботи в колабораціях, спілкування з кураторами та міжнародними митцями – онлайн. 

Арт-резиденція почнеться на початку серпня.

Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

комментарии
ТОП Новость
06/08

Відомий український художник Антон Логов взяв участь у проєкті "10 інструкцій", який був представлений 3 серпня онлайн в інтернет-просторі. Куратор проєкту Святослав Коверзнєв. Концепція ...

05/08

1 серпня о 16.00 в художній галереї “Митець” відкрився груповий артпроєкт “Who am I today”, який буде проходити щорічно. 16 учасників проєкту віртуальної галереї MOKONSHU представили  ...

Календарь
08/08

Art People.Space приглашает на встречу с известным арт-финансистом и профессиональным управленцем культурными проектами, консультантом по инвестированию и управлению предметами искусства - Денисом ...

12/08

Дмитро Грек Олексій Малих Петро Сметана Василь Татарський Олег Ясенєв   Кожен з авторів, які беруть участь у цьому проекті – відомі своїм унікальним баченням світу, своєю художньою ...

15/08

Art People.Space приглашает на арт-пикник с Денисом Белькевичем  "‎Старые мастера: история, рекорды, подделки"​. Подарите себе идеальный выходной, получив новые знания и познакомившись ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **