Наверх
Меню
Меню
Новость
21/07
Українські митці продемонструють діджитальну експозицію присвячену Чорнобилю
ArtefactChernobyl x MADATAC 1.jpg
ArtefactChernobyl x MADATAC 1.jpg

Українські митці продемонструють діджитальну експозицію присвячену Чорнобилю

Вперше українські митці продемонструють діджитальну експозицію присвячену Чорнобилю на міжнародному медіа-арт фестивалі MADATAC (Іспанія).

Через введення карантинних заходів у всьому світі, виставка відбудеться у онлайн форматі, а тому відвідати її зможуть усі охочі. Проєкт реалізується за підтримки Українського Культурного Фонду та сприяння Державного агентства України з управління зоною відчуження.

З 20 липня більше 50 митців отримають можливість долучитись до віртуальної арт-резиденції, щоб створити нові експонати та вже в жовтні 2020 року представити їх на фестивалі MADATAC в Іспанії.

Подати заявку: OPEN CALL

 

Після створення успішної міжнародної медіа-виставки ARTEFACT: Chernobyl 33 в Києві, українських митців запросили презентувати свої експонати в Мадриді, в Іспанії, в рамках відомого медіа-арт фестивалю MADATAC.

Українці представлять експонати сучасного мистецтва, що були створені під час тогорічного проекту та нові, що будуть спеціально створені для цієї експозиції, з використанням VR та AR технологій, лазерних та відео інсталяцій, нейроінтерфейсу та параметричної архітектури у діджитальному форматі. Виставка презентує сучасне українське медіа-мистецтво та нові сенси сучасної України у світі, через переосмислення Чорнобиля. 

Експонати будуть представлені у вигляді віртуальних просторів, експонатів та live-перформансів. В рамках проекту запланована віртуальна арт-резиденція за участю понад 50 митців та презентація виставки у віртуальному просторі фестивалю MADATAС для аудиторії з усього світу. 

Створюватись експозиція буде в ході віртуальної арт-резиденції, спеціально для якої розроблені механіки для проведення освітньої програми та програми нетворкінгу, розробки нових експонатів, роботи в колабораціях, спілкування з кураторами та міжнародними митцями – онлайн. 

Арт-резиденція почнеться на початку серпня.

Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

комментарии
ТОП Новость
29/10

Art People.Space приглашает прослушать онлайн-курс "Современное искусство: как понимать и разбираться?​" Онлайн-курс посвящен двенадцати главным художникам, скульпторам и фотографам современности, ...

27/10

27 жовтня 2020 о 19:00 відбудеться онлайн презентація проєкту ОКСАНИ ЧЕПЕЛИК “VR Колайдер” на платформі Mozilla Hubs за підтримки програми Стипендії УКФ. Арт резиденцію в ZK/U - Центрі мистецтва ...

Календарь
29/10

Мистецтво без кордонів: Український Арт проєкт «RE:CREATION» в Салоніках З 29 жовтня по 14 листопада виставка Українського Арт проєкту «RE:CREATION» відбудеться в галереї «Govedarou ...

29/10

З 29 жовтня по 12 листопада в Spivakovska ART: EGO gallery буде проходити виставка «ПОП-project» фотохудожниці Ніни Тарашкевич. Ніна почала свою арт-кар'єру в 2015 році. Тоді вона ще ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **