Наверх
Меню
Меню
Событие
03/08
Кураторський проект Леонори Янко и Лери Літвінової «Культурне місце»
?????????? ??? то_Городок.jpeg
?????????? ??? то_Городок.jpeg

Кураторський проект Леонори Янко и Лери Літвінової «Культурне місце»

Кураторський проект Леонори Янко и Лери Літвінової «Культурне місце»

3 серпня 2020 – 1 листопада 2020 рр.

На мапі Києва з'явилося нове «Культурна місце». Куратори проекту: Леонора Янко і Лера Литвинова - відомі, як своєї галерейного діяльністю, так створенням нестандартних арт-зон в найрізноманітніших локаціях, представили новий формат виставкового проекту в ТЦ «Gorodok Gallery».

Андрій Пріплавко, генеральний директор ТЦ «Gorodok Gallery» говорить про проект: «Gorodok Gallery має свою унікальну історію і широку аудиторію відвідувачів, і ми раді, що є можливість створити новий вид дозвілля відвідувачам ТЦ. Роль мистецтва неможливо переоцінити. Живописні роботи, представлені в проекті, дарують натхнення, відчуття радості і щастя ».

Леонора Янко, мистецтвознавець, директор Lera Litvinova Gallery каже: «Мистецтво виходить за межі галерей і музеїв, воно все більше стає частиною нашого повсякденного життя. Скульптури та інсталяції на вулицях, арт-зони та галереї в житлових будинках і кварталах, картини на одязі і багато іншого - це яскравий прояв потреби людини в більш глибоких сенсах, духовну їжу, бажання нового рівня соціальної і культурної комунікації ».

Першим проектом, «Культурного місця» є виставка творів Любомира Мартинюка «Квітковий ретрит». Масштабні за своїми розмірами квіткові натюрморти і життєстверджуючі пейзажі в сучасному просторі ТРЦ, нагадують про вічну естетиці природи. На виставці можна буде побачити масштабні полотна, що досягають 2 м і вражають експресивної реалізацією.

Любомир Мартинюк - художник з величезним досвідом і творчим резюме, що включає більше 10 музейних виставок. Його роботи були представлені в багатьох країнах Європи, в тому числі: Великобританії, Франції, Німеччини. Картини художника знаходяться в колекціях у багатьох країнах, включаючи Великобританію, Китай, Францію, США, Канаду та ін. Роботи виконані в техніці «імпасто» - густі, скульптурні мазки олійної фарби на полотні передають живу гру світла і кольору. Таку техніку в своїй творчості використовували імпресіоністи і також знаменитий Вінсент Ван Гог, таким чином, зображення на картинах виглядає дуже виразно, передаючи почуття і емоції художника в момент написання твору.

Lera Litvinova Gallery - арт-простір, засноване в 2014 році художницею Лерой Литвинової і мистецтвознавцем Леонорою Янко. Lera Litvinova Gallery представляє молодих авторів і знакових художників, які стали колекційними і відомими на українській і світовій арт-арені.

Крім регулярних виставок в Україні, галерея реалізує мистецькі проекти за кордоном. На рахунку арт-простору багаторазові виставки в Нью-Йорку, Берліні, Брюсселі, Брюгге, Люксембурзі, співпраця з музеями, посольствами та культурними представництвами різних країн. Lera Litvinova Gallery активно втілює принцип культурної дипломатії для зміцнення культурних зв'язків на міжнародному рівні.

Експозиція охоплює 45000 кв. м. ТРЦ «Gorodok Gallery».

Виставка працює щодня без перерви та вихідних в режимі роботи ТРЦ.

Вхід вільний.

Адреса: ТЦ «Gorodok Gallery», Степана Бандери, 23, 2 поверх  (орієнтир фудкорт).

комментарии
Календарь
08/10

Виставка Вікторії Адкозалової "FRAGILE" у галереї Ornament Art Space З 8 жовтня в Ornament Art Space буде презентовано арт-проект художниці Вікторії Адкозалової "FRAGILE". Експозиція ...

24/10

Art People. Space приглашает на встречу с известным арт-финансистом и профессиональным управленцем культурными проектами, консультантом по инвестированию и управлению предметами искусства - Денисом ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **