Наверх
Меню
Меню
Событие
04/08
Ліка Співаковська: You name it
photo_2020-08-01_18-15-56.jpg
photo_2020-08-01_18-15-56.jpg

4 серпня в MANDARIN MAISON відкриється виставка галериста і художниці Ліки Співаковської.

Ліка розпочала художню кар'єру в 2013 році. Її роботи опубліковані в міжнародних каталогах Womans Essence і We Contemporary від MUSA International ArtSpace, щорічно підтверджуючи свою актуальність, починаючи з 2015 року.

Брала участь в міжнародних виставках в Мілані, Парижі, Мадриді, Римі, Палермо, Празі, Арт-Рига 2016, 58-ій Венеціанській бієнале.

Працює акрилом, а також в авторській техніці рідкого скла.

Нова серія робіт «You name it» - сюжети яких, безперечно, викликають емоції. Ностальгія, меланхолія, мрії, очікування, спогади - немає таких струн, які б не порушували «кораблики».

Роботи Лики - подорож до своєї внутрішньої дитини, з якою ми знайомимося, стаючи дорослими. Адже, що відбувається з мріями, коли мрійник виростає? Розлітаються вони метеликами, чи залишаються нереалізованими на білизняний мотузці, або просто чекають свого часу? ...

І, незважаючи на, здавалося б, прості для сприйняття зображення паперових корабликів, художній задум робіт може зрозуміти тільки дорослий. Тому що лише з досвідом і роками прожитого життя, ми можемо усвідомити, який шлях пройшли - від мрій до реалізації цілей. І тут, кожен глядач обов'язково запитається: «Чи там я перебуваю?», «Чи не зрадив я свої сподівання?», «Хто я? І чи правильно розумію себе?».

Роботи цікаві і для дизайну інтер'єру. Дивовижне поєднання ненав’язливої сюжетності. Автор не нав'язує чужих тіл та облич, але однозначно закладає посил, сенс, і змушує відчувати. Дивно, як, за допомогою неживого предмета, без очей і посмішки, можна наділити картину настільки глибокими переживаннями.

Виставка триватиме з 4 по 14 серпня в галерейному просторі MANDARIN MAISON (ТЦ «Mandarin Plaza», Басейна, 6, поверх 5).

Виставка проходить в закритому режимі, з обмеженою кількістю відвідувачів. У зв'язку з карантинними заходами, перегляд і продаж картин проводяться з дотриманням рекомендацій МОЗ. Автор просить дотримуватися правил: входити в приміщення в захисній масці, використовувати антисептик на вході, дотримуватися дистанції.

Щодня, з 11:00 до 21:00. Вхід вільний.

ТЦ «Mandarin Plaza», Басейна, 6, поверх 5, MANDARIN MAISON.

 

комментарии
Календарь
22/09

З 22-го вересня до 3-го жовтня в київській галереї Ornament Art Space пройде мультимедійний екопроєкт «Хто, як не Ви?».  «Про що цей проєкт? Про екологію у широкому сенсі цього ...

22/09

Art People.Space приглашает прослушать онлайн-лекцию "‎История архитектуры Киева​". В Киеве во все периоды творили выдающиеся архитекторы, которые работая в модных для своего времени ...

23/09

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» представляє живописний проект Петра Сметани (Львів) СТЕНОГРАФІЯ   Ця виставка – занотована концентрація образів у пустоті. Матерія ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **