Наверх
Меню
Меню
Событие
06/08
Виставка Олексія Малих та Гії Міміношвілі «Дотик»
d675399c44eadd6effb413345635729aec1f9788.jpeg
d675399c44eadd6effb413345635729aec1f9788.jpeg

Виставка Олексія Малих та Гії Міміношвілі «Дотик»

З 6 по 29 серпня у Білому Світі експонуватиметься виставка живопису та керамічних скульптур від довгоочікуваного мистецького тандему.

 «Дотик» – тема, що об’єднала в експозиції двох самобутніх митців – Олексія Малих та Гію Міміношвілі. Ідея спільної виставки виникла саме через дотик у буквальному розумінні, коли Олексій торкнувся цупкої поверхні керамічних об’єктів Гії, які і сам автор називає «тактильними, контактними», а Гія відчув долонями потужні нашарування левкасу та фарб на картинах-палімпсестах Олексія.

Бо, власне, на дотик ми пізнаємо світ: визначаємо форму, характер поверхні, відчуваємо твердість та м’якість, тепло і холод… Згідно з теорією втіленого пізнання, ми сприймаємо ситуацію в залежності від того, з якими предметами ми контактуємо. Фактура предметів, яких ми торкаємося, впливає на наші думки і вчинки, а «взаємодія людського тіла із довкіллям є основним джерелом метафор у людській мові» (Дж. Лакофф, М. Джонсон. «Філософія у плоті»).

Цілком можливо, що саме від контакту із землею, поверхнею каменю, дерева, води і народжується образна мова мистецтва. Але абсолютно очевидно, що нею промовляють твори Олексія Малих та Гії Міміношвілі. Ці художники давно вже захоплено заглиблені у творчий світ одне одного. І тому разом створюють мистецтво, до якого і хочеться, і потрібно доторкатися – з радістю та любов’ю.

Відкриття виставки відбудеться 6 серпня з 11:00 до 19:00

Експозиція триватиме до 29 серпня

Розклад роботи галереї: вт-сб – 11:00-19:00; вс-пн – вихідні. Вхід вільний

Адреса: Центр сучасного мистецтва «Білий Світ»(Київ, вул. Пушкінська, 21а)

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **