Наверх
Меню
Меню
Событие
04/09
Лілія Постіл (Liliia Postil): ReStart
fullsizeoutput_1193.jpeg
fullsizeoutput_1193.jpeg

Лілія Постіл (Liliia Postil): ReStart

З 4 по 11 вересня в Spivakovska ART:EGO gallery буде проходити виставка Лілії Постіл.

Лілія - ​​вільний художник, чиє кредо - «Бережи вірність мрії всупереч реальності»!

Живопис Лілії - це внутрішня подорож, вираження і творення. Вона створює картини інтуїтивно, за допомогою фарб виливаючи на полотно свої емоції, почуття, фантазії, вкладаючи сакральний сенс в задуманий образ.

У своїх картинах автор передає енергетичний посил, емоції і благотворний вплив фактури і кольору на наглядача. Її надихає пізнання нового, цікавого і неймовірного, і, так само, творчі люди, своєю фантастичною аурою і бажанням творити.

Символом нової виставки є картина, яка народилася спонтанно і миттєво. Вона відображає силу творчості в житті автора. Розірване полотно символізує прорив і порив творчості через живопис. Прообраз статуї Свободи показує особисту свободу, яку людина знаходить в творенні.

Назва "Мій РеСтарт" народилася, тому що бажання творити повністю перегорнуло і відродило життя художниці. Внутрішня революція відбулася в її свідомості і дала волю творчості.

"Думаю у кожної людини буває момент обнулення і початку життя з чистого аркуша. Це навіть не перезавантаження, це ReStart. Ідея Виставки полягає в тому, щоб надихнути спостерігача на свою особисту революцію, яка приведе до себе і до мрії, незалежно і всупереч, адже людина багатогранна, іноді навіть і сама не підозрює про свої можливості і таланти ". - Розповідає Лілія.

На виставці будуть представлені серії робіт: «Подих Природи», «Життя в червоному кольорі» і «Руни». Це абсолютно різні за стилем і концепцією роботи, адже художниця любить експериментувати.

Лілія також полюбляє арт-подорожі і створює роботи в цікавих місцях: в горах, на морі, в музеях під час подорожей. Пише тільки перебуваючи в особливому стані підйому і внутрішнього польоту.

 

Художниця є членом "EURASIAN ART Uniоn" ("Євразійського Художнього Союзу") в департаменті "Абстрактний живопис" і учасником багатьох Міжнародних Виставок-Конкурсів: в Римі (Італія), Пекіні (Китай), Свиднику (Словаччина), Будапешті (Угорщина), Москві (Росія), Мірамас (Франція) і арт-резиденцій (в Музеї сучасного мистецтва Енді Уорхола, SNM-Музеї української культури і Галереї Дезидерія Миллого в Словаччині).

Так само учасник Всеукраїнського історико-художнього проекту за підтримки Національного Заповідника Києво-Печерської Лаври як графік-ілюстратор (серія історичних коміксів).

Багато робіт Лілії знаходиться в приватних колекціях за кордоном, а після чергової виставки залишилися в Шевченківському Національному заповіднику м.Канів.

Виставка проходить  з дотриманням рекомендацій МОЗ. Для перегляду картин автор просить дотримуватися правил: входити в приміщення в захисній масці, використовувати антисептик на вході, дотримуватися дистанції за спеціальною розміткою на підлозі. Spivakovska ART:EGO culture center відновить проведення культурно-масових заходів після зняття відповідних карантинних обмежень.

 

Виставка доступна щодня, з 11 до 19:00.

Вхід вільний.

Адреса: Саксаганського, 59Б, Spivakovska ART: EGO gallery.

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **