Наверх
Меню
Меню
Событие
03/09
Олеся Джураєва, Олександр Богомаз "Місто. Спостереження"
1233.jpg
1233.jpg

Олеся Джураєва, Олександр Богомаз "Місто. Спостереження"

Олеся Джураєва, Олександр Богомаз

"Місто. Спостереження" - кураторський проект Олексія Малих.

 

З 3-го вересня у галереї Imagine Point розпочинається виставка графічних творів “Місто. Спостереження”, куратором якої є Олексій Малих.  Даний проєкт є діалогом та художньою дискусією двох українських художників Олесі Джураєвої та Олександра Богомаза. 

В основі експозиції роботи, які є спостереженням двох художників за містом багатоликим, сповненим контрастів та суперечностей. 

 

Бачення міста очами Олесі Джураєвої це неспинний рух, життя у всіх його проявах; вулиці, які є переповненими мешканцями, або виглядають самотніми та статичними без них. Художниця створює кожну свою ліногравюру близько 4 місяців, прискіпливо опрацьовуючи деталі, які є для неї важливими у відтворенні свого бачення мегаполісу. 

 

У роботах Олександра Богомаза можна побачити портрет самого міста, але не його мешканців. Добре впізнаються кольори великого міста, у якому присутні усі атрибути співіснування та життя. 

 

Проєкт можна побачити з 3-го вересня по 19 вересня 2020 року. Вхід вільний.

 

Галерея Imagine Point, Голосіівський проспект 86/1, вхід з двору.

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **