Наверх
Меню
Меню
Событие
15/09
Виставка «Perfect non-ideality» художниці CHEPURNA
fullsizeoutput_11a3.jpeg
fullsizeoutput_11a3.jpeg

Виставка «Perfect non-ideality» художниці CHEPURNA

З 15 по 29 вересня в Spivakovska ART:EGO gallery буде проходити виставка «Perfect non-ideality» художниці CHEPURNA.

Художниця любить колір і фактуру, знаходити незвичні і дивні, але, в той же час, цікаві поєднання. Уникає зайвої деталізації, відкидає неважливе і лишає голу і неприкрашену суть.

Сьогодні її роботи поповнюють приватні колекції в Україні, Франції, Канаді, Грузії, Німеччині, Росії, Тайвані, Нігерії, прикрашають стіни конференц-зали готелю HolidayInn Kyiv, інноваційної школи Think Global, центру дитячої кардіології та кардіохірургії м. Києва. Також має за плечима персональні і групові виставки в Україні і за кордоном. Зокрема, номінована на Woman Art award 2020, що відбудеться в Римі і сертифікована як обраний художник UNESCO.

Назва виставки, яку презентує CHEPURNA, “Ідеальна неідеальність». Адже, вже давно не секрет, що ідеального не буває, нічого, ніколи. Та люди вперто намагаються це створити - у зовнішності, стосунках, прибраній до блиску квартирі, просмажці м’яса, температурі вина, скошеній траві на подвір’ї, вихованні дітей. І що ще більш цікаво, що ми і самі не усвідомлюємо чіткого образу надуманої ідеальності. Бо він створений кимось, десь, колись. А розуміти себе (з короткуватими ногами, невипрасуваній футболці, павутиною над телевізором, дитиною, що ніяк не може вивчити таблицю множення на 7, коли всі навколо вже знають на 8), та ще приймати і любити - це і є та неідеальність. Ідеальна неідеальність.
 

Саме про це розповідають картини художниці CHEPURNA у виставці “Perfect non-ideality”. 

Вона малює свою життєву філософію, власне бачення світу та гарних речей, незвичайності у буденному. Шукає красиве вираження навіть болючих і неприємних речей та почуттів. Намагається допомогти глядачеві зазирнути всередину самого себе та подивитися на життя під іншим кутом. Через красиве виразити некрасиве, тим самим показати можливість з цим жити і рухатися вперед

Вона любить колір і фактуру, знаходити незвичні і дивні, але, в той же час, цікаві поєднання. Уникає зайвої деталізації, відкидає неважливе і лишає голу і неприкрашену суть.

«Коли я оглядаюся на своє життя і думаю, що раніше поєднувало мене і образотворче мистецтво, можу згадати лише перемогу в обласному конкурсі 2000 року на кращий політичний плакат. Так миле курча принесло мені грамоту з 1 місцем і коробку шоколадних цукерок. Але із закінченням школи дорога образотворчого мистецтва і моя розійшлися. Більше того, я б навіть не сказала, що особливо цікавилася картинами чи мала хист до їх створення.
Проте моє життя завжди було пронизане творчістю. 15-річний театральний досвід актриси навчив мене відчувати і відкриватися, приймати себе і сміятися над сумним, не боятися бути інакшим і робити помилки, шукати глибину і суть, а не прикрашати поверхню. Зрештою, це зробило великий внесок у становлення мене як художниці.
Аж ось влітку 2018 під час вечірньої пробіжки в моїй голові з’явився сюжет, який я захотіла намалювати. І хоча я не знала, як це втілити в життя, та, все ж, вирішила спробувати. Тож за годину я сиділа з простим олівцем в руках, зображуючи придумане. І вже наступного дня з’явилися пензлі, олія і полотно. За ними пішли мастихіни, мольберти, уроки, все нові і нові картини, проекти, виставки.
 

Життя - дуже непередбачувана і цікава річ. Ніколи не знаєш напевне, куди воно тебе приведе. Але, щоб цей шлях був яскравим і наповненим, я щодня вчуся бачити красу, відчувати, любити і жити. Ось про це я і розповідаю у своїх картинах». – Каже автор. 

 

Виставка проходить з дотриманням рекомендацій МОЗ. Для перегляду  картин автор просить дотримуватися правил: входити в приміщення в захисній масці, використовувати антисептик на вході, дотримуватися дистанції за спеціальною розміткою на підлозі. Spivakovska ART:EGO culture center відновить проведення культурно-масових заходів після зняття відповідних карантинних обмежень.  

Виставка доступна щодня, з 11 до 19:00. Вхід вільний.

Адреса: Саксаганського, 59Б, Київ, Spivakovska ART: EGO gallery.

 

 

 

 

комментарии
Календарь
14/05

Оксана Четверикова - художник чарівник, творець мрійливого ​​живопису, власник і головний художник торгової марки Chetverikova Art, представить нову виставку «Абсолютна любов» в Spivakovska ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **