Наверх
Меню
Меню
Событие
12/09
ГЕОТЕКСТИ Анни Миронової
118914683_1254016758275094_8293707360874863732_o.jpg
118914683_1254016758275094_8293707360874863732_o.jpg

ГЕОТЕКСТИ Анни Миронової

ЧервонеЧорне мистецьке об'єднання (Канів) презентує виставку Анни Миронової  ГЕОТЕКСТИ​.

Ідея різнорівневості закладена в поняття «морфоструктура». Це зв’язок складових частин цілого – великих нерівностей рельєфу: гір, западин, водних глибин. Вигідне поєднання цих чинників лежить в основі вибору місця. Міста не виникають будь-де. Це розумієш на прикладі Канева.
Тут одночасно і відчуваєш земне тяжіння, і віриш у реальність левітації. Перебуваєш рівно посередині, тобто почуваєшся звичайною людиною у звичайних умовах. У дуже комфортних тобі масштабах пейзажу. Особистість, з якою асоціюється місцевість, пов’язані з нею «намолені» місця, здатні гіперболізувати в уяві саме середовище. Подібно до того, як вода у храмі більше, ніж вода, і хліб більше, ніж хліб, – звичні морфоструктури у свідомості набувають мегамасштабів. Гора, що над рікою, сягає висот найвищих гір, глиби́ни ж самої ріки – найбільших океанічних западин.
Такі втілені у слова відчуття Анні Миронової захотілося перекласти іншою мовою, мовою німою, але від того більш чуттєвою – папір, олівець, та розмістити ці відчуття у просторі певної архітектурної ситуації. Саме дворівневе розташування приміщень галереї творчого об’єднання «ЧервонеЧорне» суголосне ідеї, закладеній у поняття «морфоструктура», й увиразнює її. Цього більшою мірою торкається і тема проєкту, яку на перший погляд можна було б схарактеризувати як лише геологічну. Однак це не погляд науковця, а чуттєві рефлексії художника від побаченого, пережитого.

Анна Миронова: "Над проєктом я працювала доволі тривалий час – понад рік. За обсягом створених художніх об’єктів це на сьогодні наймасштабніша моя робота. У проєкті представлено 60 творів: 55 рисунків та 5 інтерактивних об’єктів – артбуків, кожен з яких може трансформуватись у безліч просторових конфігурацій".

Про автора:

Анна Миронова народилась у Києві 1977р. 1997 року закінчила факультет «Дизайн» КХПТ (нині Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука). У 2007 році закінчила Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури (майстерня станкової графіки під керівництвом професора Чебикіна А. В.). Отримала диплом магістра. Із 2007 року є членом Спілки дизайнерів України. З 2008 року – член Національної Спілки художників України.
Займається живописом, графікою, скульптурою, створює об'єкти та фотографії. Працює в стилі абстрактного експресіонізму, абстракціонізму, конструктивізму.
Учасниця численних виставок в Україні та за кордоном.
На її рахунку 17 персональних проектів та участь у понад 100-та групових виставок.
У 2007 нагороджена почесною грамотою міністерства культури і туризму України за вагомий особистий внесок у створенні духовних цінностей та високу професійну майстерність.
У 2007 році отримала 2 місце намінації «Живопис, графіка, скульптура» на «Форум творчої молоді м. Києва 2007». У 2008 році отримала 1 місце в номінації «Живопис, графіка, скульптура» на «Форум творчої молоді м. Києва 2008». У 2015 році стала лауреатом Всеукраїнської трієнале графіки, у 2018 році – лауреатом премії ім. Олександра Данченка, краща робота року. У 2020 році отримала 2 місце в номінаціі «оригінальна графіка» у Х Всеукраїнський виставці-конкурсі імені Георгії Якутовича.
У 2016 році – одна з 25 у рейтингу Forbes – найуспішніші представники сучасного українського мистецтва у віці до сорока років.
Роботи знаходяться в колекції Національного художнього музею України, Музеї історії м. Києва, Одеському художньому музеї, Музеї Сучасного Українського Мистецтва Корсаків, Національному центрі «Український дім», ProCreditBank, LCF Law Group; та в інших публічних та приватних колекціях в Україні та за кордоном.
Живе та працює в Києві.

План заходу на 12 вересня:
10:00 - 10:30 – Трансфер Київ-Канів. Реєстрація на трансфер вже закрито в зв'язку з обмеженою кількістю місць в автобусі і карантинними заходами. Збір для зареєстрованих гостей: метро "Палац Україна", парковка біля Палацу Україна, вул. Велика Васильківська, 103, м. Київ.
13:00 – 13:15 – Відкриття виставки Анни Миронової «ГЕОТЕКСТИ» в галереї «ЧервонеЧорне»
13:15 – 14:00 – Огляд експозиції
14:00 – Частування від організаторів у ресторації «Княжа Гора»
16:00 – Трансфер Канів-Київ

ЧервонеЧорне мистецьке об'єднання забеспечує безкоштовний трансфер Київ-Канів-Київ за умови попередньої реєстрації. Кількість місць обмежена, вхід в автобус можливий при наявності маски і після задовільного температурного скринінгу.

З міркувань безпеки наших відвідувачів, ми дотримуємося норм карантинних обмежень, а саме:
• Гості користуються засобами індивідуального захисту: маски, респіратори і рукавички.
• Вступне слово автора візьме близько 10 хвилин Вашого часу.
• На вході в галерею для відвідувачів буде проводитися обов'язковий температурний скринінг.
• Одночасно в галереї може знаходитися не більше 40 відвідувачів з утриманням дистанції не менше ніж 1,5 метрів.
• Галерея забезпечена антисептичними засобами.
• Відвідувачам будуть надані супровідні буклети опису виставки.
• Фуршет після виставки буде проходити на свіжому повітрі в саду комплексу Княжа Гора. Відвідувачі будуть обслуговуватися в порядку черги з дистанцією в 1,5 м, сервіровка їжі і напоїв буде здійснюватися в одноразовому посуді.

У наступні дні для огляду виставки необхідно заздалегідь забронювати екскурсію за номером телефону: +38 095 283-38-33.
Вхід: вільний.

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **