Наверх
Меню
Меню
Событие
26/09
Виставка живопису Івана Турецького "Невідомість кличе" у галереї Portal11.
From the series Pilgrim.jpg
From the series Pilgrim.jpg

Галерея Portal 11 презентує виставку живопису Івана Турецького «Невідомість кличе»
26.09.2020 - 18.10.2020


Назва виставки «Невідомість кличе» співвідносна з життєвою філософією художника. «Невідоме» для Івана це орієнтир у лабіринті життя, який спонукає до нових подорожей у самопізнанні. Художник у цьому лабіринті – пілігрим, що рухається за внутрішнім душевним покликом: «Інколи здається, що людина заздалегідь знає свій шлях, прораховуючи свої кроки завчасно, але зазвичай, ці прорахунки виявляються хибними. Лабіринтом варто йти за відчуттями, які йдуть від серця, які опираються на досвід радості і болю, та дають напрямок впевненості і безпомилковості».
На виставці представлені нові роботи Івана, створені впродовж 2020 року. Цей рік став особливим для художника, його картина «Фрагменти II. Із циклу “Італійський щоденник”» / «Fragments II. From the series “Italian Diary” » була успішно продана на аукціоні Sotheby’s у Нью-Йорку у категорії світового кубізму поряд з роботами Поля Сезанна, Пабло Пікассо, Анре Лота та Роберта Марка.
Творчі пошуки надихнули Івана Турецького на експерименти. На виставці вперше будуть представлені робота у техніці стерео-друку та гобелен ручної роботи, які створюють незвичайні візуальні виміри, текстуальні, світлові та кольорові нашаровування, що спонукають по-новому подивитися на його живопис та живопис в цілому.


Іван Турецький – художник, графік, геральдист, один із авторів Малого Державного Герба України, автор сучасного герба міста Львова. Митець - учасник численних виставок в Україні та закордоном. Його роботи знаходяться у приватних колекціях у США, Канаді, Німеччині, Франції, Австрії та ін. За словами Івана Турецького, мистецтво виконує релігійну місію та відтворює життя і зовнішній світ, перевтілюючи їх в абстрактні образи та поняття, які слугують мовою творчості художника. Живе та працює у Львові. Член Національної спілки художників України. Окрім живопису та графіки творчо працює в різноманітних жанрах прикладного мистецтва.

Адреса: Київ, вул. Трьохсвятительська,11

комментарии
Календарь
27/05

27 травня 2022 року галерея Imagine Point відкриває проект «UKRиття» Flora Gatsenko, Антон Тарасюк. До 24 лютого кожен з нас писав власну історію, після 5-ої ранку ми почали писати ...

28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **