Наверх
Меню
Меню
Событие
30/09
Катя Дудник презентує виставку «У потоці внутрішнього світла»
fullsizeoutput_11ae.jpeg
fullsizeoutput_11ae.jpeg

Катя Дудник презентує виставку «У потоці внутрішнього світла»

З 30 вересня по 9 жовтня в Spivakovska ART:EGO gallery буде проходити виставка «У потоці внутрішнього світла» художниці Каті Дудник.

Катерина - Член Ізмаїльської Спілки Художників і молодіжного об'єднання Національної спілки художників України. У 2010 році увійшла в «Єдиний художній рейтинг».

Авторка брала участь у багатьох групових та міжнародних виставках, творчих проектах. Починаючи з 2000 року провела більше 30 персональних виставок. Є автором ілюстрацій до більш ніж 10 книг. 2017 рік відзначився створенням муралу в м.Києві. У 2020 році стала партнером на платформі CIRCLE FOUNDATION FOR THE ARTS.

Цієї осені, Катерина презентує виставку «У потоці внутрішнього світла».

Внутрішній світ людини нерозривно пов'язаний з тим як вона сприймає навколишній світ. І навпаки, сприйняття навколишньої реальності пов'язано з внутрішнім світом людини. «Ми бачимо світ не таким яким він є, а таким як є ми» - хороша фраза Стівена Кові, повністю відповідна ідеї виставки.

Внутрішнє світло - це наша любов, гармонія, вдячність, співчуття, благословення. Це веселка всередині нас, наш баланс. Особливо яскраво ця ідея виражена в нових роботах художниці.

"Нехай кожен, хто прийде на виставку зануриться в потік спокою, умиротворення, світу, де все можливо, де збуваються мрії і казка стає реальністю. Приходячи на виставку, залиште всю тяжкість дня, сумку печалі, валізу обмежень - за порогом. Заходьте з відкритим серцем і насолоджуйтеся неймовірними історіями на полотнах. А додому повертайтеся відкритими новим можливостям і мріям. Знаючи, що у вашій новій казкової реальності все можливе, все складеться найкращим чином. Адже інакше і бути не може!" - Каже автор.

Катя Дудник народилася в місті Ізмаїл, початкову художню освіту отримала в Державній середній художній школі ім. Т.Г. Шевченка (1997-2000рр), а вищу - в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури на факультеті образотворчого мистецтва (2001-2007рр).

Виставка триватиме до 9 жовтня 2020 і пройде з дотриманням рекомендацій МОЗ. Для перегляду картин автор просить дотримуватися правил: входити в приміщення в захисній масці, використовувати антисептик на вході, дотримуватися дистанції за спеціальною розміткою на підлозі. Spivakovska ART:EGO culture center відновить проведення культурно-масових заходів після зняття відповідних карантинних обмежень.

Виставка доступна щодня, з 11 до 19:00.

Вхід вільний.

Адреса: Саксаганського, 59Б, Spivakovska ART: EGO gallery.

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **