Наверх
Меню
Меню
Событие
26/09
Виставка «Granny. Світ» у новому арт-просторі Imagine Point
????? <<Grann y. Світ» .jpeg
????? <<Grann y. Світ» .jpeg

Виставка «Granny. Світ» у новому арт-просторі Imagine Point

26 вересня у новому арт-просторі Imagine Point буде відкрито виставку «Granny. Світ», продовження кураторського проекту Олексія Малих «Ти не Я».

Олена Придувалова демонструє глядачам образи сучасні, зі своїм особливим колоритом.

Художниця зображує їх у середовищі де необхідно бути енергійними: на ринках, центральних площах невеличких містечок, вокзалах.

У її картинах яскраві кольори, яскраві суперечки, яскраві емоції...

У живописних творах Наталії Колесник можна побачити її спогади про рідних, розповідь про минуле її роду, ніжний смуток, приглушені кольори, напівстерті обличчя. “Я для себе назвала цю серію “Те що минає”. Це фотографії які я переписую на свій лад…”- ділиться Наталія Колесник.

Художниці користуються різними техніками живопису, розповідають свою історію, ведуть розмову про швидкоплинність часу, буденність, теплі спогади, про мінливість світу.

 

Проєкт можна побачити з 26-го вересня по 24 жовтня 2020 року. Вхід вільний.

 

Галерея Imagine Point, Голосіївський проспект 86/1, вхід з двору.

комментарии
Календарь
29/10

Мистецтво без кордонів: Український Арт проєкт «RE:CREATION» в Салоніках З 29 жовтня по 14 листопада виставка Українського Арт проєкту «RE:CREATION» відбудеться в галереї «Govedarou ...

29/10

З 29 жовтня по 12 листопада в Spivakovska ART: EGO gallery буде проходити виставка «ПОП-project» фотохудожниці Ніни Тарашкевич. Ніна почала свою арт-кар'єру в 2015 році. Тоді вона ще ...

29/10

Національний музей українського народного декоративного мистецтва 29 жовтня 2020 року о 16 годині запрошує на відкриття виставки творів Олександра Петровича Міловзорова «Дарунки музею». В експозиції ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **