Наверх
Меню
Меню
Событие
20/10
Виставка живопису Євгена Лісняка «Hometrips»
poster.jpg
poster.jpg

Виставка живопису Євгена Лісняка «Hometrips»

З 20 жовтня по 3 листопада в ЦСМ «Білий Світ» відбудеться персональна виставка художника Євгена Лісняка. Її тема – сполучення повсякденного буття з яскравою діджитальною реальністю і розширення можливостей мандрувати, не підводячись з власного крісла.

З того часу, як онлайн-конференції почали запрошувати у гості сотні пар очей, і наші домівки перетворилися на калейдоскоп з речей, інтересів та просторів, – ми можемо мандрувати до десятків міст. Стати частиною буденності майже незнайомих людей. Вмістити у власну хатину уламки образів з різних сфер життя. І розчинятися між реальним та діджитальним світом.

До фрагментарності як візуального прийому вдається своїх полотнах Євген Лісняк. Він перемежовує експресивні абстрактні мазки з чіткими трафаретними формами, ретельно виписує орнаменти килимів і протиставляє їх хаосу різнобарвних плям. Починаючи «Hometrips» – розставляє меблі, вмикає Netflix*, запускає Steam* і змішує подорожі по реальному обмеженому простору з можливістю віртуальних мандрів місцями, світами, станами свідомості. Євген розмірковує, спираючись на влучне відчуття майбутнього, пропускає власний погляд повз призму свого помешкання і помічає момент, в якому розхитується звичний хід речей, змінюється погляд на щоденні ритуали.

Абстрактний живопис Євгена Лісняка вихоплює частини інтер'єру, рефлексує на оточуючу дійсність, формує епізоди реалістичного. Прогулянка серед торшерів, комодів, килимів та крісел переносить нас до діджитальної дійсності, в якій герой «застряг у текстурах». Ми звертаємось до теми домівки, ставлячи питання: що створює бажання називати певне місце домом? Необхідність, надія, ритуал, стілець чи крісло, орнамент шпалер або трендовий аутентичний focal point*, що захопив Pinterest*. І як це бажання реагує на культуральні зміни?

 

Євген Лісняк народився у Кривому Розі, навчався у Львівській Національній Академії та КАМА Київ. Живе і працює у Києві.

 

*Hometrips – xатні мандрівки

*Netflix – постачальник фільмів та серіалів на основі потокового мультимедіа

*Steam – онлайн сервіс цифрового розповсюдження комп’ютерних ігр та програм

*Focal point – умовний центр уваги та взаємодії

*Pinterest – платформа для візуального пошуку ідей, які надихають

 

Відкриття виставки відбудеться 20 жовтня з 11:00 до 19:00

Експозиція триватиме до 3 листопада

Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 21а

 

комментарии
Календарь
14/05

Оксана Четверикова - художник чарівник, творець мрійливого ​​живопису, власник і головний художник торгової марки Chetverikova Art, представить нову виставку «Абсолютна любов» в Spivakovska ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **