Наверх
Меню
Меню
Событие
30/10
Відкриття виставки сучасної скульптури українського художника Євгена Примаченка під назвою «ХО»
ХО2.jpeg
ХО2.jpeg

Відкриття виставки сучасної скульптури українського художника Євгена Примаченка під назвою «ХО»

30 жовтня о 17.00 арт-галерея Мануфактура запрошує на відкриття виставки сучасної скульптури українського художника Євгена Примаченка під назвою «ХО».

«ХО» - персональна виставка - результат художнього осмислення автором природи взаємовідносин на всіх рівнях - від людини і соціуму, до людини і людини. В епіцентрі його уваги «Він і Вона».
Автор втілює своє бачення шляхом зведення всієї удаваної складності до простої, привабливої і зрозумілої кожному мови символів.

Євген знаходить натхнення в безпосередньо пережитому їм особистому чуттєвому досвіді: 
«" ХО "- моя мова вираження простими символами (подібно до літер алфавіту, якими можна записати всю складність мови). Так я показую, що відчув, побачив і зумів зрозуміти про оточуючий мене світ, його простоту і одночасно складність, неосяжність. 

Цими символами я хочу спростити зображення людини, чоловіка і жінки, хлопчика або дівчинки, намагаючись передати тільки суть зображуваного, настрій. Відсікаючи зайву буквальність, я створюю лаконічний і місткий образ людини і її характеру».

Сьогодні, завдяки яскравому і впізнаваному творчому стилю, про Євгена Примаченка говорять як про одного з найбільш успішних і перспективних молодих українських скульпторів, з яким арт-галерея «Мануфактура» запрошує познайомитися в рамках однойменної виставки.

Виставка триватиме з 30 жовтня по 26 грудня.

Адреса: Обухівське шосе, 2.

комментарии
Календарь
30/11

Протягом тижня, з 30 листопада, у глядача є можливість відвідати проект CRUSH молодої української художниці Валерії Радченко в Spivakovska ART:EGO gallery. Експозицію виставки складуть роботи, створені ...

09/12

Art People.Space приглашает на онлайн-лекцию "Базовый курс по истории искусств: классицизм​". Классицизм как художественное направление сформировалось во Франции и именно тогда уже не Рим, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **