Наверх
Меню
Меню
Событие
30/10
Виставка живопису Анатолія Тертичного та Віктора Вінiченка
А3_горизонтал_ний_обычное_гор_фото_дл_ФБ.jpeg
А3_горизонтал_ний_обычное_гор_фото_дл_ФБ.jpeg

Виставка живопису Анатолія Тертичного та Віктора Вінiченка

DVI LINII
Виставка живопису Анатолія Тертичного та Віктора Вінiченка
30.10-28.11.2020

DVI LINII – симбіоз досвіду та креативу. Яскравий приклад плідної співпраці, в основу якої закладено дві життєві паралелі зі своїми поглядами, підходами та ідеями. Два творчі шляхи зійшлись саме тут і зараз для передачі кольорів, образів та історій.

Творчий тандем представників двох поколінь – чудове свідчення яскравої співпраці, в якій сукупність знань та практики йдуть пліч-о-пліч з нова- торством та модернізмом. Виставка запрошує зануритись у світ почуттів та переживань авторів, заглянути в таємний світ сокровенного.

DVI LINII як два життя, наповнені любов’ю, сподіваннями, втратами та розчаруванням, такими різними, але в одночас такими схожими між собою.

Відчути енергетику робіт авторів можна в галереї Imagine Point.
 

Адреса: м. Київ, Голосіївський пр-т, 86/1, вхiд зi двору.
Вiвторок-субота 12-00-19:00.

комментарии
Календарь
30/11

Протягом тижня, з 30 листопада, у глядача є можливість відвідати проект CRUSH молодої української художниці Валерії Радченко в Spivakovska ART:EGO gallery. Експозицію виставки складуть роботи, створені ...

09/12

Art People.Space приглашает на онлайн-лекцию "Базовый курс по истории искусств: классицизм​". Классицизм как художественное направление сформировалось во Франции и именно тогда уже не Рим, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **