Наверх
Меню
Меню
Событие
05/11
Груповий художній проєкт «Стінка на стінку»
banner.jpg
banner.jpg

Груповий художній проєкт «Стінка на стінку»

З 5 по 21 листопада у Білому Світі проходить виставка принципово нового формату: «Стінка на стінку». На публіку чекатимуть 7 митців, 7 галерейних стін та особливі правила участі у проєкті.

Проєкт «Стінка на стінку» – це і змагання, і співпраця, і полеміка. Словом, все як у житті. Не вперше в цій локації збирають групові проєкти та виставки, але такого дійства ще не було.

ЦСМ «Білий Світ» запросив 7 художників і художниць одночасно виставитися у «Білому Світі». Кожен створить міні-експозицію з 7 своїх картин та розташує її на одній з 7 стін галереї. Особливість цього проєкту в тому, що організатори викручують на максимум важіль «Обмін ідеями», і ставляться до цих слів буквально: на закритті виставки митці обміняються картинами, і жодна робота не лишиться у свого автора. Обмін буде проходити за жеребкуванням.

Учасники першої художньої ітерації – Ахра Аджинджал, Анна Атоян, Владислав Шерешевський, Влад Кришовський, Олена Придувалова, Петро Сметана і Нікіта Цой.

Куратор і автор ідеї – Олександр Янович.

До виставки в листопаді буде видано каталог – щоб він запам’ятав цілісний вигляд семи стін, навіть коли вони розсипляться на частинки пазлу і потраплять до різних колекцій. Можливо, для когось це стане цікавою грою – знайти і знову зібрати стінку улюбленого автора.

Відкриття виставки відбудеться 5 листопада з 11:00 до 19:00

Експозиція триватиме до 21 листопада

Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 21а

Розклад роботи галереї: вт-сб – 11:00-19:00; нд-пн – вихідні. Вхід вільний

 

комментарии
Календарь
30/11

Протягом тижня, з 30 листопада, у глядача є можливість відвідати проект CRUSH молодої української художниці Валерії Радченко в Spivakovska ART:EGO gallery. Експозицію виставки складуть роботи, створені ...

09/12

Art People.Space приглашает на онлайн-лекцию "Базовый курс по истории искусств: классицизм​". Классицизм как художественное направление сформировалось во Франции и именно тогда уже не Рим, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **