Наверх
Меню
Меню
Новость
20/11
«Золотое Сечение» проведе аукціон виняткових творів визначних митців з колекцій відомих діячів культури
Aivazovsky.jpg
Aivazovsky.jpg

«Золотое Сечение» проведе аукціон виняткових творів визначних митців з колекцій відомих діячів культури

В останній тиждень осені аукціонний дім «Золотое Сечение» влаштовує виставку та торги класичного і сучасного мистецтва Classic & Contemporary Art.

Традиційна передаукціонна виставка розпочне свою роботу 23 листопада у галереї аукціонного дому “Золотое Сечение" (Київ, вул. Леоніда Первомайського, 4). Ставки будуть прийматися у режимі «тихого аукціону» за умови попередньої реєстрації у залі експозиції або онлайн. Колекціонери матимуть змогу помилуватись роботами митців та позмагатися за лоти протягом тижня – до 1 грудня 19:00. 

Зважаючи на епідемічну ситуацію у світі та в Україні зокрема, фінальні торги відбудуться онлайн на сайті аукціонного дому. 

Всього на торгах представлено 34 роботи – порівну творів класичного та сучасного мистецтва. Добірка авторів дуже різноманітна – від класики музейного рівня початку ХХ ст. до робіт сучасних авторів, створених за останній час.

Для київського аукціонного дому це не перший досвід проведення торгів онлайн. Минулого літа відбувся аналогічний аукціон, де, незважаючи на ситуацію у країні та світі, низку робіт було продано з суттєвими торгами. Так, полотна сучасного класика Івана Марчука пішли з молотка із значним підвищенням естімейту (середньої оціночної вартості на арт-ринку). 

На прийдешньому аукціону буде представлено два його живописні шедеври: «Осінь» 1994 року із стартом в $20 тис. при оціночній вартості $40-50 тис. та «Осяяні хати місячним світлом», 1983 року (оцінена у $15-20 тис., стартова ціна – $13,5 тис.). Остання робота походить із колекції українського письменника та громадського діяча Олеся Гончара. З його сімейної збірки також на торгах представлено полотно Віктора Зарецького «Золоті сонця». І це не єдиний твір майстра, який можуть придбати учасники аукціону. Відомий всім поціновувачам прекрасного шедевр «Весна прийшла» 1988 року, що був учасником безлічі виставок та опублікований в усіх виданнях про Зарецького, також можна буде купити на торгах (стартова ціна $15 тис.).

Колекцію сорок шостого аукціону відрізняє ряд визначних робіт із приватних збірок видатних діячів української літератури ХХ ст. Так, з однаковим естімейтом в $15-20 тис. виставлять картини Тетяни Яблонської: «Пізня осінь», 1979 року та «Старі верби», 1975 року. Ці роботи мисткині, а також яскраве полотно Миколи Глущенка «Відпочинок» (робота була представлена на персональній виставці автора в 1976 році та опублікована в каталозі проекту), раніше належали письменнику, герою України Павлу Загребельному. А одним з найважливіших лотів аукціонної колекції стане твір Сергія Васильківського «Верховий» (естімейт $20-25 тис.), що донині був у власності родини поета Максима Рильського. Цікаво, що збереглася світлина самого Рильського, який працює в своєму кабінеті, а на тлі можна побачити виставлену на торги роботу Васильківського.

Класичний живопис представить всесвітньо визнаний художник Іван Айвазовський. За його живописний твір «Паровий фрегат в місячну ніч» (XIX ст) з естімейтом $30-40 тис. можна поборотися починаючи з привабливої стартової ціни в $18 тис. Для порівняння -- на аукціонах Sotheby’s та Christie’s твори Айвазовського продаються за мільйони доларів. Крім того, в блоці класичного мистецтва виставлять роботи таких митців як Давид Бурлюк та Юхим Чепцов.

Серед топ-лотів розділу сучасного мистецтва аукціону -- морський пейзаж Анатолія Ганкевича, виконаний в унікальній манері, наче створений в техніці мозаїки (естімейт $12-15 тис.). Крім того, вражаючий рельєф Олександра Сухоліта на традиційну для автора тему материнства (естімейт $5-7 тис.); скульптура Назара Білика, що може стати вигідною інвестицію, адже роботи Білика щорічно ростуть у ціні. Учасників торгів без сумніву зацікавить витончений натюрморт з камелією (естімейт $5-7 тис.) Валерії Трубіної, представниці «нової хвилі» українського сучасного мистецтва. А також об’ємна робота Романа Мініна із символічним зображенням народження шахтаря та яскравий пейзаж сучасного послідовника традицій закарпатської художньої школи Михайла Деяка. Обидві роботи з естімейтом у $6-8 тис.).

Подивитися повний каталог лотів та прийняти участь в аукціоні можна на сайті www.gs-art.com.

Аукціон завершиться 1 грудня о 19:00.

Довідка про АД “Золотое Сечение”:

Аукціонний Дім “Золотое Сечение”, заснований у 2004 році, регулярно проводить аукціони та виставки-продажу творів живопису та графіки, російської ікони. Основні напрямки діяльності компанії – класичний живопис XIX-XX ст., мистецтво альтернативних течій (авангард, нонконформізм, андеграунд), сучасне «актуальне» мистецтво, предметний дизайн і фотографія, а також російська православна ікона. Усі твори мистецтва надходять на аукціон з найрізноманітніших приватних зібрань та галерей СНД, країн Європи та США.

комментарии
ТОП Новость
28/11

Voloshyn Gallery бере участь у ярмарку Untitled Art Miami Beach. Untitled Art - це міжнародний ярмарок сучасного мистецтва, заснований у 2012 році, який фокусується на кураторському балансі та цілісності ...

28/11

Voloshyn Gallery представляє стенд на арт-ярмарку NADA Miami. New Art Dealers Alliance (NADA), некомерційна організація, що займається культивуванням, підтримкою та просуванням нових голосів в сучасному ...

Календарь
02/12

2 грудня 2021 року о 16. 00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка авторської ляльки Ярослави Рассаднікової «Невигадані історії».  Виставкова ...

03/12

З 3 по 12 грудня у найстарішій книгарні Києва "Сяйво книги" пройде персональна виставка Анни Пономаренко «Небо в хмарах». Експозиція складається з одноіменної серії робіт «Небо ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **