Наверх
Меню
Меню
Новость
23/11
Володимир Манжос, відомий як Waone – Worlds of Phantasmagoria Vol.1
Book_cover_background.jpg
Book_cover_background.jpg

Володимир Манжос, відомий як Waone – Worlds of Phantasmagoria Vol.1

Відзначаючи два десятиліття з моменту становлення Waone, український художник Володимир Манжос випускає Worlds of Phantasmagoria Vol.1 як всебічне дослідження своєї творчості у монохромній палітрі. Книга постає у твердій обкладинці, містить добірку кураторських текстів та хронологічно впорядкованих високоякісних зображень чорно-білих робіт Waone на стінах, полотні та папері, що супроводжуються описами самого художника. Вона видана тиражем 1500 примірників і вміщує 208 сторінок. Worlds of Phantasmagoria Vol.1  виходить 17 листопада 2020 року.

Waone зростав в оточенні творів місцевих художників, рідкісних православних ікон та старожитностей, зібраних його батьком, і незабаром поринув у книги та природничі журнали. Повні рукописних ілюстрацій, ці видання сильно вплинули на його прагнення стати художником, одночасно виховавши любов до чорно-білих зображень. Проте лише після здобуття освіти, не пов‘язаної з мистецтвом, Waone усвідомив, наскільки важливим є для нього його мистецтво. Закінчивши ВНЗ і отримавши диплом, Володимир жодного дня не працював за своєю спеціальністю. Все життя він працює тільки у ролі художника. Тож у 2000 році він взяв собі нікнейм Waone, а пізніше у 2005, разом з Олексієм, він же АЕС вони створили мистецький дует "Interesni Kazki".

Протягом багатьох років дует подорожував по всьому світу, малюючи мурали та влаштовуючи галерейні виставки скрізь від США до Мексики та Бразилії, Австралії та Індії, до Марокко та Азорських островів. У 2016 році вони розписали разом свою останню стіну і розійшлися, що дозволило Waone здійснити свою давню життєву мрію – створювати масштабні графічні гравюри у вигляді чорно-білих муралів. Перша така його робота була написана у Варкалі, Індія, далі у Джексонвіллі, штат Флорида, і вдома в Києві. Усі ці мурали були насичені елементами фольклорів народів світу, науки, містики, релігій, що стало унікальним впізнаваним стилем художника — фантастичним, сюрреалістичним глибоким символізмом. Взаємозв'язуючи вплив книг та журналів у ранньому віці та досвід роботи у стінописі, практика Waonе поширювалася від муралів до картин, малюнків, а також ситуативних досліджень керамічної скульптури. При цьому висока планка якості, задана раннім впливом книжної ілюстрації, залишається вирішальною. Завдяки значному впливу робіт Альбрехта Дюрера, Афанасія Кірхера, Теодора Де Брі, М.С. Ешера, Мебіуса та Роберта Крамба, його чорно-біла творчість еволюціонувала від простого захоплення та наслідування естетики старовинних гравюр до масштабних муралів, полотен, а тепер – власної книги.

Видана власними силами за допомогою друга Петра Бондаревського – колекціонера, мецената та підприємця.

Художник анонсував офіційну дату релізу – 17 листопада. Вартість книги – 65€ (вартість книги для попереднього замовлення складала 50€). Найближчими тижнями буде анонсовано кілька тиражів авторської друкованої графіки та книжних комплектів, тоді як попередньо замовлені копії почнуть надходити своїм власникам по всьому світу.

Незабаром почнеться робота над продовженням серії – другим виданням Worlds of Phantasmagoria.

Книга охопить всі роботи, створені у кольоровій палітрі у період між 2004 та 2020 роками, починаючи від перших малюнків на папері та полотні до масштабних муралів. Твори, як і в першому виданні, будуть хронологічно впорядковані. Другий том Worlds of Phantasmagoria очікується у кінці 2021 або на початку 2022 року.

Володимир: "Книга для мене без перебільшення — священний предмет. Ще в ранньому дитинстві книга стала для мене дверима в інші світи, а пізніше саме вплив книжкової графіки став вирішальним у формуванні мого художнього бачення. Через багато років, коли я вже був муралістом і багато подорожував світом, моя пристрасть до книги тільки посилилася: з кожної поїздки я обов'язково привозив книгу, а іноді, весь мій чемодан був забитий книгами. Так я зібрав колекцію арт буків з усього світу, і кожна книга з цієї колекції продовжує тішити та надихати мене. Створення власної книги було моєю мрією протягом десятиліть, і так сталося, що це стало реальністю. Я дуже вдячний Петру Бондаревському за те, що півтора роки тому запропонував свою допомогу в організації процесу створення і виробництва моєї книги. Думаю, що глядачі зможуть нарешті гідно оцінити мою творчість. Мені віриться, що тепер глядач затримає свою увагу на сторінках книги, розглядаючи деталі моїх робіт довше, ніж це дозволяють соцмережі".

 

комментарии
ТОП Новость
25/04

23 квітня 2022 року на 59-ій Венеційській бієнале сучасного мистецтва в Українському павільйоні було представлено мистецький проєкт «Фонтан виснаження. Висока вода».   Проєкт "Фонтан ...

25/04

У Софії Київській влаштують онлайн-концерт з нагоди Великодня   25 квітня о 15.00 у Софійському соборі відбудеться онлайн-концерт з нагоди Великодня та в знак безмірної подяки героям за оборону ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **