Наверх
Меню
Меню
Событие
30/11
Валерія Радченко. CRUSH
fullsizeoutput_1233.jpeg
fullsizeoutput_1233.jpeg

Валерія Радченко. CRUSH

Протягом тижня, з 30 листопада, у глядача є можливість відвідати проект CRUSH молодої української художниці Валерії Радченко в Spivakovska ART:EGO gallery. Експозицію виставки складуть роботи, створені протягом останніх років, які являють собою рефлексії на особисті переосмислення художниці питань прагнень ідеалів, відданості своїм істинним бажанням, гармонії з собою та оточуючим світом.

Проект CRUSH – перша персональна виставка художниці, в якій вона, у формі щирого та відвертого діалогу, спілкується з глядачем та ставить риторичні питання, які стосуються важливих для кожного з нас тем. Наскільки важливо бути відданим самому собі, наслідувати лише власне розуміння ідеалу, бути собою, не піддаватися впливу суспільства, мас-культури та тимчасових модних віянь. Основний лейтмотив проекту – дилема внутрішньої свободи та процесу перманентного пошуку нових ідей та можливостей для життя, особистого росту, внутрішнього спокою. Тема проекту нероздільно пов’язана з руйнуванням ілюзій та ідеалів, відмова від стандартів, канонів, нав’язаних стереотипів та правил.

 

Валерія Радченко, художниця:

«В моїх роботах прослідковуються образи, запозичені з класичного мистецтва, як символ довершеності, до якого усі ми прагнемо. В кожної людини є своє уявлення про еталон, до якого хотілося б наблизитись. Він стосується і естетики, і культурного сприйняття, і образу життя: відображення у дзеркалі, додаткові нулі на рахунку, досягнення, вирішення глобальних та особистих проблем. Цей ідеал часто є чимось незбагненним,  недосяжним, це або майбутнє, або минуле, ми з трепетом боїмося його втратити, він позбавляє спокою та впевненості. Осягнувши ідеальне та досконале, є вірогідність отримати розчарування, усвідомивши, що результат не виправдав очікування, не подарував заповітного щастя. Часто люди стоять перед дилемою: стати по-справжньому щасливим, або відповідали стандартам, які не відгукуються їх істинним потребам. Жити тут та зараз або гнатися за досягненням мети?».

У створенні робіт художниця вдається до суперечливих прийомів живопису для посилення емоційного ефекту при прочитанні основного посилу – до зображених класичних образів, з дотриманням академічних норм в композиції і техніці живопису, художниця додає ноти власного стилю, проявляючи свій авторський «характер». Таким чином художниця наче «підправляє» на свій манер ці неосяжні, усіма жадані, проте інколи просто даремні на нав’язані суспільством символи прекрасної людини та досконалого світу. 

 

Тривалість виставки: 30.11 – 4.12.2020

Адреса: м. Київ, вул. Саксаганського, 59 Б.

 

комментарии
Календарь
26/01

3 26 січня по 6 лютого у ЦСМ «Білий Світ» відбудеться виставка живопису Світлани Лопухової «VARIO TEMPORE ET VARIO MODO», що у перекладі з латини означає «У різний час і по-різному». Ця ...

27/01

Art People.Space приглашает прослушать онлайн-лекцию "Густав Климт. Модерн в живописи". «Я никогда не писал автопортретов. Меня гораздо меньше интересую я сам в качестве предмета картины, ...

28/01

ЩЕРБЕНКО АРТ ЦЕНТР ПРЕЗЕНТУЄ ВИСТАВКОВИЙ ПРОЄКТ ПЬОТРА АРМЯНОВСЬКОГО «ТОЧКА І КРАЄВИД: НАРОДНИЙ МУЗЕЙ АВДІЇВКИ» 28.01.2021 — 20.02.2021 «Точка і краєвид: Народний музей ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **