Наверх
Меню
Меню
Событие
12/12
Онлайн екскурсія просторами проєкту ОКСАНИ ЧЕПЕЛИК “VR Collider” на платформі Mozilla Hubs
Guided_Tour_Poster.jpg
Guided_Tour_Poster.jpg

Онлайн екскурсія просторами проєкту ОКСАНИ ЧЕПЕЛИК “VR Collider” на платформі Mozilla Hubs

12.12.2020 о 14:00 відбудеться онлайн екскурсія просторами проєкту ОКСАНИ ЧЕПЕЛИК “VR Collider” на платформі Mozilla Hubs.

Дослідження імерсивних середовищ за темою міста і кордони відбувається за підтримки підтримки Програми Ґете-Інституту «Культура в русі: регіональний мобільний фонд в регіоні Східна Європа і Центральна Азія» і відштовхується від стратегій ZK/U - Центру мистецтва і урбаністики в Берліні, фокусом якого є “місто”.

“VR Колайдер" це — архітектурна структура, яка складається з 4 платформ, що зависла як космічна стація на орбіті планети Земля, вловлюючи і декодуючи вібраціії нашого часу. 

У “VR Колайдері” об’єднуються попередні стадії проєкту, а також міста: Берлін, що до 1989 року був розділений Берлінським муром, зведеним за наказом державного керівництва СРСР від 13 серпня 1961 року, Прип’ять, атомне місто, що 34 роки тому спорожніло і опинилося в Чорнобильській зоні, Маріуполь, Одеса та інші. 

Всі віртуальні простори 4-х платформ відтворюють певну хронологію та контексти, зануритись у які можна з будь-якої точки світу просто з браузера комп'ютера, смартфона, чи у VR-шоломі за посиланням: hub.link/YGkQoSe. Обираєте собі аватара і мандруєте просторами проєкту. До зустрічі у просторі VR Колайдера!

“VR Колайдер” реалізовано за підтримки: Українського культурного фонду і Sensorama Lab.

Oнлайн екскурсія на платформі Mozilla Hubs відбувається за організаційної підтримки Carbon Community.

Реєструйтесь: https://forms.gle/qixmXjBxoxkzoWfE6

 

Оксана Чепелик – художниця, режисерка, архітекторка, провідна фахівчиня Інституту проблем сучасного мистецтва України, авторка численних статей і монографії “Взаємодія архітектурних просторів, сучасного мистецтва і новітніх технологій”. У 2007 вона заснувала Міжнародний фестиваль соціальної скульптури в Києві. Мисткиня ще з 90-х років позиціонує свою практику як соціально-критичну, працюючи з ідеями фемінізму, соціальної взаємодії, функціонування громадського простору, проблемами алгоритмічного суспільства, дигітальної тоталітарності, віртуального контролю, кіберпростору та еко-свідомості.

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **