Наверх
Меню
Меню
Событие
19/12
Персональна виставка Ореста Манецького «Приховані простори»
FullShieldMountains(cropped).jpg
FullShieldMountains(cropped).jpg
Socket, oil 120x120cm, 2019, Manetsky.jpg
Socket, oil 120x120cm, 2019, Manetsky.jpg
Eye.jpg
Eye.jpg
Little Fountain.jpg
Little Fountain.jpg
FullShieldMountains(cropped).jpg
Socket, oil 120x120cm, 2019, Manetsky.jpg
Eye.jpg
Little Fountain.jpg

Галерея Portal 11 представляє персональну виставку Ореста Манецького «Приховані простори»

19.12.2020 - 31.01.2021

 

Творчість Ореста Манецького – це свіжий подих у розвитку мистецтва. Художник поєднує живопис з іншими медіа (інсталяція, відео, аудіо-арт), створюючи політекстуальні та об’ємні за змістом і формою роботи. Митець експериментує з особливостями сприйняття та обробки візуальної інформації людиною, що допомагає йому «розблоковувати» нові шляхи для взаємодії з глядачем.

На своїй новій виставці у галереї Portal 11 Орест представить концептуальні роботи, що сфокусовані в основному на особистості та її життєвому шляху.

«Наскільки сильним є вплив середовища? Наскільки важливим є те, що дано нам від народження і те, що надходить від оточення? У яких межах прокладений наш шлях та що ніколи не зможе стати доступними? Роботи можуть включати візуальну інструкцію, бути наділеними звучанням, можуть містити функцію, яку можна активувати. Я шукав способи виразити свої бачення, думки та інтуїції і привів свої роботи до такого кінцевого вигляду, в якому вони будуть представлені на виставці "Приховані простори" у галереї Portal11, 2020».

 

Адреса:  Київ, вул. Трьохсвятительська, 11

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **