Наверх
Меню
Меню
Новость
19/12
Дмитро Зазимко. Реверс часу
DSCN5475.jpeg
DSCN5475.jpeg

До кінця грудня у галереї Spivakovska ART:EGO триває персональна виставка молодого українського художника Дмитра Зазимко «Реверс часу».

Дмитро Зазимко народився в місті Києві  1984 році. З раннього дитинства любив малювати. З 20 років займався декоруванням стін в інтер'єрах, надаючи їм вигляд різних фактур.

У 2009 році вступив до Національної академії керівних кадрів і мистецтв на спеціальність «Дизайн середовища», яку закінчив в 2016 році.

Набравшись досвіду і нових знань, почав експериментувати з різними техніками, створюючи нові форми і текстури, результатом яких стали серії картин на дерев'яних планшетах і стінах, де демонструється момент боротьби людини і часу з речами нашого оточення - як на старих стінах або предметах часто відстежується під відлущеною фарбою інші кольорові або іржаві місця, де шар за шаром людина хоче перемогти час.

Художник знаходиться в постійному пошуку змішання фактур, відокремлюючи їх від площини стін. 

У своїх роботах, Дмитро шукає нові смисли. Надаючи сучасності "артефактам", закладаючи "приховане" в самі роботи. Адже, варто повернути своїми руками одну деталь, і робота знаходить інший зміст.

Виставка «Реверс часу» змусить задуматися. Артефакти, зроблені сучасником, мимоволі наштовхують на думку про те, що всі ми з вами пишемо історію.

Що кожен з нас залишить після себе на Землі? Чи станемо ми з вами тим самим зеленим паростком, який проросте в кам'яних джунглях індустріального світу?

Для перегляду картин автор просить дотримуватися правил: входити в приміщення в захисній масці, використовувати антисептик на вході, дотримуватися дистанції за спеціальною розміткою на підлозі.

Spivakovska ART:EGO culture center відновить проведення культурно-масових заходів після зняття відповідних карантинних обмежень.

 

Виставка доступна щодня, з 11 до 19:00.

Вхід вільний.

Адреса галереї: Київ, Саксаганського, 59Б.

комментарии
ТОП Новость
22/01

Источник: https://afisha.bigmir.net Объемное исследование граффити подготовил Вячеслав Корниенко. В конце декабря 2020 увидели свет два тома десятой и последней части "Корпуса граффити Софии ...

15/01

Источник: https://afisha.bigmir.net В Нью-Йорке представили произведение, которое дороже полотна да Винчи​ Материалом для его возведения послужили университетские дипломы.​ От получивших ...

Календарь
26/01

3 26 січня по 6 лютого у ЦСМ «Білий Світ» відбудеться виставка живопису Світлани Лопухової «VARIO TEMPORE ET VARIO MODO», що у перекладі з латини означає «У різний час і по-різному». Ця ...

27/01

Art People.Space приглашает прослушать онлайн-лекцию "Густав Климт. Модерн в живописи". «Я никогда не писал автопортретов. Меня гораздо меньше интересую я сам в качестве предмета картины, ...

28/01

ЩЕРБЕНКО АРТ ЦЕНТР ПРЕЗЕНТУЄ ВИСТАВКОВИЙ ПРОЄКТ ПЬОТРА АРМЯНОВСЬКОГО «ТОЧКА І КРАЄВИД: НАРОДНИЙ МУЗЕЙ АВДІЇВКИ» 28.01.2021 — 20.02.2021 «Точка і краєвид: Народний музей ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **