Наверх
Меню
Меню
Событие
26/01
«VARIO TEMPORE ET VARIO MODO» / Світлана Лопухова
banner.jpg
banner.jpg

«VARIO TEMPORE ET VARIO MODO» / Світлана Лопухова

3 26 січня по 6 лютого у ЦСМ «Білий Світ» відбудеться виставка живопису Світлани Лопухової «VARIO TEMPORE ET VARIO MODO», що у перекладі з латини означає «У різний час і по-різному».

Ця виставка обіцяє викликати дійсно різні думки і збаламутити несхожі почуття, адже побудована на контрастах і полярностях. На полотнах зображені спокій безлюдних італійських площ та напружене протистояння тореадора з биком; знамениті, впізнавані локації і абстрактні арени для кориди. Що слід робити у цю саму мить – звернутися до спогадів чи рішуче стрибнути у майбутнє? Врешті-решт, спокійно відчувати слушний момент і знати, що в різні часи все буває по-різному – чи не найважливіша ознака зрілості…

«Спливаючий безповоротно час народжує бажання зупинити його і зануритись у той світ, де залишилась частина життя. Реальність переломлюється, переплітається з образами у спогадах, і відлуння давньої мелодії лягає на полотно.

 

Мої роботи – згадка про те, чого не побачив і не почув ніхто, крім мене. Спокій без гучних кроків, метушні і бажань. Спроба прибрати межу між мною і живим світом, наповненим музикою пристрастей, любові, втрат, моментів щастя. Реальність, в якій подорожує душа.»

Світлана Лопухова

Світлана Лопухова народилась у Києві у 1951 році. Закінчила Київський художній інститут (1976; викл. М. Стороженко, В. Чеканюк, Т. Яблонська). Є членом НСХУ, має звання заслуженого художника України. Займається живописом і графікою, а також викладацькою діяльністю у НТУ КПІ та КНУКіМ. Авторка вітражів, мозаїк, книжкових оформлень, ескізів театральних костюмів, реалістичних й абстрактних полотен. Роботи Світлани Лопухової знаходяться у численних музеях та приватних колекціях. Живе і працює у Києві.

Відкриття виставки відбудеться 26 січня з 11:00 до 19:00

Експозиція триватиме до 6 лютого

Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 21а

Розклад роботи галереї: вт-сб – 11:00-19:00; нд-пн – вихідні. Вхід вільний

 

Інформаційні партнери: https://teletype.in/@whiteworldgallery/info.partners 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **