Наверх
Меню
Меню
Событие
01/02
Катерина Алєєва Catharsis
fullsizeoutput_1331.jpeg
fullsizeoutput_1331.jpeg

Катерина Алєєва Catharsis

Катерина Алєєва

Catharsis

 

Катерина Алєєва - українська художниця, яка працює в жанрі абстракціонізм. Натхнення Катерина черпає з тонких для сприйняття речей: поєднання нюдових кольорів, міста біля моря, написів на стінах. І дуже вміло, філігранно і тонко, художниця поєднує це у своїй новій серії робіт, яку презентує на виставці в Spivakovska ART:EGO gallery у лютому 2021.

 

Головна концепція виставки Catharsis - це мода, абстракція, яскраві кольори.

 

Виставка пронизана духом свободи, подорожей, вільного мистецтва без кордонів. Прекрасна можливість відзначити закінчення локдауну там, де глядачеві постануть спалахи радості для нових великих відкриттів, перемог і успіхів, адже нам усім зараз не вистачає яскравих емоцій, чарівництва і світла в душі.

 

«Я хотіла показати це на полотнах і подарувати глядачеві радість мандрівок, яскравості, кольорів. . Шукайте і знаходьте його на моїй виставці. На полотнах також заховані загадки... Це буде повне занурення в мистецтво. Головне пам'ятати, що все, про що ти мрієш - можливо». - Розповідає Катерина.

 

Відкриття виставки Катерини Алєєвої відбудеться 1 лютого, в закритому форматі, з дотриманням рекомендацій МОЗ, в галереї Spivakovska ART: EGO gallery, за адресою: Київ, Саксаганського, 59Б.

 

Виставка триватиме до 15 лютого 2021 і пройде у форматі виставки-продажу з дотриманням рекомендацій МОЗ. Для перегляду і придбання картин автор просить дотримуватися правил: входити в приміщення в захисній масці, використовувати антисептик на вході, дотримуватися дистанції за спеціальною розміткою на підлозі. Spivakovska ART:EGO culture center відновить проведення культурно-масових заходів після зняття відповідних карантинних обмежень.

Виставка доступна з 1.02 - 15.02.2021, з 11 до 19:00.

Вхід вільний.

Маски обов'язкові.

Адреса: Саксаганського, 59Б, Spivakovska ART: EGO gallery.

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **