Наверх
Меню
Меню
Событие
17/02
Тетяна Бас. Точка рівноваги
fullsizeoutput_133e.jpeg
fullsizeoutput_133e.jpeg

Тетяна Бас. Точка рівноваги

Запитай у людини, хто такий художник і один згадає берети, інший - вічно забруднені фарбою долоні, третій - "має бути голодним", четвертий просто відмахнеться, мовляв, ці хлопці не в собі. Але мало хто скаже, що художник - це людина, яка приречена на вічний пошук, на важку шахтарську працю, де замість земних надр, вона все глибше досліджує душу, - щоб добути скарби і принести їх людям.

Цього лютого, в Spivakovska ART:EGO gallery, українська художниця Тетяна Бас презентує персональну виставку, на якій представлена ​​нова серія її робіт. Графічно-живописні полотна вражають. Вони водночас виглядають сучасно - і класично, ярко - і пастельно, будоражать - і заспокоюють. Неймовірний коктейль емоцій! Вражає, як можна однією роботою змусити глядача посміхатися - і ностальгувати, втягуватися - і летіти, думати - і на мить забутися. Таким і повинно бути сучасне мистецтво! Втягуючим та змінюючим стан.

Одне в картинах Тетяни невід’ємне: всі вони оптимістичні. Адже цього так не вистачає нам у повсякденному житті! Наразі, багато митців передають темний бік світу, піднімають провокаційні теми у погоні за затребуваністю та епатажем. Але в цій гонці вони гублять головне: мистецтво надихає, людська душа - прекрасна, а життя - це завжди подорож у глибину самого себе. І саме в цю вражаючу мандрівку запрошує нас Тетяна своїми роботами.

 

“Друзі, ми давно не бачилися - остання виставка була в 2017 році, а за відчуттями - в іншому житті.  Ці кілька років пройшли для мене в інтенсивному пошуку себе, свого нового візуального голосу, свого авторського почерку та ідеального способу розповідати вам історії на полотнах.  Раніше ви знали мене як майстра чорного-білих полотен, але на виставці "Точка рівноваги" ми познайомимося ще раз - і разом відкриємо нову - кольорову - сторінку мого творчого життя!

Колір.  Цей важливий для багатьох художників інструмент довго залишався для мене недоступним. Чому?  Все просто - я боялася. Занадто довго я стримувала душевні пориви і ховалася за лаконічністю чорно-білої графіки, побоюючись пустити глядача вглиб своїх земель.  А раптом не зрозуміють? А раптом щось зламають? А раптом не оцінять? Але одного разу я прокинулася і зрозуміла, що страх не повинен керувати життям людини, особливо художника, і я дозволяю собі бути будь-якою, дозволяю собі пробувати нове. Я почала відкривати для себе колір - легкими дотиками, напівтонами, ніжними відтінками, унікальними поєднаннями.

Давайте разом досліджувати світ і знаходити красу і гармонію!” – Каже художниця.

 

Відкриття виставки Тетяни Бас відбудеться 17 лютого, в закритому форматі, з дотриманням рекомендацій МОЗ, в галереї Spivakovska ART: EGO gallery, за адресою: Київ, Саксаганського, 59Б.

 

Виставка триватиме до 3 березня 2021 і пройде з дотриманням рекомендацій МОЗ. Для перегляду картин автор просить дотримуватися правил: входити в приміщення в захисній масці, використовувати антисептик на вході, дотримуватися дистанції за спеціальною розміткою на підлозі.

Spivakovska ART:EGO culture center відновить проведення культурно-масових заходів після зняття відповідних карантинних обмежень.

Виставка доступна щодня, з 11 до 19:00.

Вхід вільний.

Маски обов'язкові.

Адреса: Саксаганського, 59Б, Spivakovska ART: EGO gallery.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **