Наверх
Меню
Меню
Новость
22/02
Прихід весни ознаменують аукціонні торги за роботи найвидатніших українських художників
4. Shovkunenko.jpg
4. Shovkunenko.jpg

Прихід весни ознаменують аукціонні торги за роботи найвидатніших українських художників

2 березня аукціонний дім «Золотое Сечение» проведе перші весняні торги класичного та сучасного мистецтва.  

Передаукціонна виставка під назвою Classic and Contemporary Art розпочне свою роботу вже 22 лютого. Колекціонери матимуть змогу побачити виставку до 2 березня включно. В залі експозиції та на сайті www.gs-art.com протягом роботи виставки будуть прийматися ставки на лоти у режимі тихого аукціону. 

Через пандемію, підсумки торгів буде підбито онлайн, о 19.00 2 березня. Охочі поповнити колекцію зможуть поборотися за твори, що сподобалися, на сайті та по телефону.

Перевагу в аукціонній колекції цього разу надано класичним творам – вони складають дві третини зібрання. Між тим, блок актуального мистецтва також представлений живописом високого рівня від найвизначніших українських митців сучасності. 

Для колекції сорок сьомого аукціону організаторам вдалося відшукати ряд рідкісних творів видатних класиків українського мистецтва із приватних збірок. Так, на аукціоні буде виставлено  картини Йосипа Бокшая: «Штребське плесо», 1968 та «Гуцулка», 1956 зі стартовими цінами $30 000 і $5000 відповідно. Традиційно на торгах будуть присутні три твори київського митця Віктора Зарецького «Витоки мистецтва» (1988 рік, старт $25 000), “Кульбаби” та його графічна робота шістдесятих років (за $2000). Вигідною інвестицію може стати живопис Миколи Глущенка «Літо» 1950-х років — минулого аукціону робота Глущенка пішла з молотка із значним перевищення оціночної вартості. Також чудовою інвестіцією стане напівабстрактна композиція 1989 року «Де ж ти, моя стежина» авторства Івана Марчука, адже нині ціни на його живопис ростуть стабільно та швидко. 

Серед знакових робіт аукціону також твори Романа Сельського, Івана Труша, Олексія Шовкуненка, Федора Захарова,Марії Примаченко та представників закарпатської школи: Адальберта Ерделі, Андрія Коцки, Адальберта Борецького та Федора Манайла. Також можна позмагатися за картини відомих художників-емігрантів – Давида Бурлюка, Василя Хмелюка, Лідії Мандель та Жака Шапіро. Значна кількість робіт колекції опублікована в каталогах виставок, монографіях та дослідницьких виданнях. 

Серед топ-лотів розділу сучасного мистецтва аукціону — твори представників художньої групи “Живописний заповідник” 1990-х років: Анатолія Криволапа, Тиберія Сільваші, Марка Гейка та Олександра Животкова. Серед відомих імен творами будуть представлені такі як Роман Жук, Олександр Ройтбурд, Василь Цаголов, Ігор Гусєв, Артем Волокітін, Михайло Деяк, Матвій Вайсберг, Юрій Коваль. 

Вперше за довгий час на торгах виставлять масштабну пірографічну роботу художника «нової хвилі» українського мистецтва Кирила Проценка (експонована раніше на останній прижиттєвій виставці автора в 2017 році та його ретроспективі в «Мистецькому Арсеналі» в 2018). Серед об’єктів на експозиції будуть: робота «Love» Романа Мініна, чиї твори вже давно відомі за кордоном; бронзова «Акула-молот» Володимира Микитенка, скульптури Валерія Федічева та Сергія Шауліса.

Всього на торги виставлено 47 колекційних творів, каталог аукціону можна переглянути на сайті gs-art.com. Аукціон завершиться 2 березня о 19:00.

Виставка відкрита до перегляду – 22 лютого – 2 березня 2021. 11-19:00.

Вхід на виставку — вільний.

Адреса: Київ, вул. Леоніда Первомайського, 4

комментарии
ТОП Новость
27/05

Музей історії міста Києва у співпраці з благодійним фондом «КУЛЬТАУРА» готує національний проєкт «ВЕЛИКА СІМКА», присвячений творчості художників: ОЛЕКСАНДРА АРХИПЕНКА МИХАЙЛА ...

17/04

Національний музей українського народного декоративного мистецтва запрошує відвідати онлайн-виставку «Авангард і модерн у народному мистецтві 1910-1930-х років». Виставка знайомить ...

Календарь
14/05

Оксана Четверикова - художник чарівник, творець мрійливого ​​живопису, власник і головний художник торгової марки Chetverikova Art, представить нову виставку «Абсолютна любов» в Spivakovska ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **